G4R s.r.o. – specialista na prodej a servis čtyřkolek

V jihočeské metropoli působí společnost G4R s.r.o., která se orientuje na prodej sportovních a užitkových čtyřkolek značky POLARIS. Pestré produktové portfolio zahrnuje také side-by-side stroje, dětské čtyřkolky, kompletní příslušenství pro jezdce a nejrůznější sportovní doplňky. V neposlední řadě firma provozuje autorizovaný servis čtyřkolek. V následujících řádcích se na tohoto prodejce podíváme podrobněji.

Společnost G4R s.r.o. působí na tuzemském trhu jako distributor a prodejce čtyřkolek, poskytovatel záručního a pozáručního servisu čtyřkolek a dále jako prodejce příslušenství a doplňků. Nabízené užitkové a sportovní čtyřkolky nachází uplatnění nejen při adrenalinové zábavě, ale také při různorodých pracích. Sortiment zboží nezapomíná ani na důležité bezpečnostní prvky, jako jsou helmy, brýle, chrániče, boty a oblečení. Vhod přijdou také sportovní kamery a navigace.

Čtyřkolky do náročných podmínek

Pakliže chcete usednout na výkonný stroj, který vám zpříjemní volný čas, ale zároveň se stane pravou rukou při práci v náročných podmínkách, čtyřkolka je ideálním řešením. Českobudějovická firma G4R s.r.o. má ve své kompetenci nejen prodej čtyřkolek, ale také prodej pracovních doplňků jako boxy, navijáky, radlice na sníh, tašky, rámy a spousta dalších.

Patříte-li mezi milovníky sportovní jízdy, nenechají vás chladnými nabízené výfuky, moderní řídící jednotky, unikátní podvozky a nášlapy. Samozřejmostí je dodání náhradních dílů, pneumatik, disků, baterií, řetězů, maziv a olejů.

Stylové oblečení na čtyřkolku

Usednout na čtyřkolku v kraťasech a tričku s krátkým rukávem je z hlediska bezpečnosti nezodpovědné. Jakmile si kupujete čtyřkolku, ihned investujte do kvalitního oblečení, které v případě nehody ochrání vaši pokožku. Oblečení na čtyřkolku je vyrobeno z materiálů nejvyšší jakosti, nicméně na modernosti a stylu rozhodně neztrácí.

Jestliže hledáte specialistu na čtyřkolky a segment týkající se tohoto tématu, můžete se obrátit na firmu G4R s.r.o., která provozuje stránky www.g4r.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Přátelství je součást lidského štěstí.“ Jan Werich