Autopůjčovna Praha – to je pravý tým na spolupráci

Potkala vás nečekaná porucha vašeho auta? Nebo potřebujete jen akutní mobilitu a nestojí vám za to si kupovat vlastní vůz? V tomhle i dalších obdobných případech je pro vás autopůjčovna Praha perfektním řešením. Jestli budete cestovat po městě, nebo zda si vyrazíte na dovolenou po EU, je nám celkem lhostejné – naším hlavním cílem je spokojený klient, tedy vaše osoba. Vyhovíme proto všem a to 7 dní v týdnu. Pokud si nemůžete vůz sami vyzvednout, můžeme jej do 90 minut od potvrzení objednávky zdarma přistavit kdekoliv po Praze.

Vozový park pro skutečně náročné zákazníky

Každý máme rádi jiný typ a vzhled vozu. Právě proto je náš vozový park velmi dobře zásoben, díky čemuž si z nabídky autopůjčovny Praha vybere opravdu každý klient podle svých potřeb a vkusu. Nabízíme vozy vhodné jak k rodinným výletům, tak najdete i sportovnější kousky, se kterými se dá vyrazit třeba na pánskou jízdu. Nechybí ani luxusnější vozidla ideální například pro reprezentaci firmy. Vše ve verzích s  manuální i automatickou převodovkou.

Proč zvolit právě náš tým?

Technický stav našich vozidel je na stu procent a naši lidé vám za něj plně ručí. S námi taky nečekejte žádné skryté poplatky. Všechno kolem pronájmu s vámi probereme jasně a stručně. Cena pronájmu zahrnuje i kompletní asistenční služby a možno si sjednat i 0% spoluúčast. Máme bohaté reference i zkušenosti, které nám dlouhodobě pomáhají upravovat služby na míru zákazníkovi – tedy vám.

Jak na konkrétní vůz?

Podmínky zapůjčení vozidla od naší firmy vás bezpochyby velmi mile překvapí. Stačí vám k tomu totiž minimálně dvouleté zkušenosti s řízením, minimální věk 21 let a občanský a řidičský průkaz, které nám předložíte při sjednávání vlastního pronájmu. Nakonec milá zpráva – veškeré ceny uvedené na našich webových stránkách jsou konečné, tedy bez skrytých poplatků.

Bonusové možnosti pro každého

Pro vaši plnou spokojenost nabízíme několik bonusových služeb. Můžete si u nás zapůjčit GPS navigaci, dětskou autosedačku, připojištění mobility pro jakoukoliv technickou závadu a pojištění a připojištění mezinárodních asistenčních služeb v ceně.

Návrat vozu

Vrácení vozu je posledním krokem v rámci naší spolupráce. Vozy mají vždy natankováno, proto prosíme o to samé při vrácení. Stejně jako při předání vozidla, i zpětné převzetí může probíhat na smluveném místě, kde opět zkontrolujeme stav vozu, nádrže a ujetých kilometrů. Poté vám vrátíme kauci. V případě, že jste kauci skládali přes platební kartu či bankovní převod, bude vám platba vrácena stejným způsobem. Jestliže jste platili hotově, kauce bude vrácena ihned.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *