Autopůjčovna Praha – to je pravý tým na spolupráci

Potkala vás nečekaná porucha vašeho auta? Nebo potřebujete jen akutní mobilitu a nestojí vám za to si kupovat vlastní vůz? V tomhle i dalších obdobných případech je pro vás autopůjčovna Praha perfektním řešením. Jestli budete cestovat po městě, nebo zda si vyrazíte na dovolenou po EU, je nám celkem lhostejné – naším hlavním cílem je spokojený klient, tedy vaše osoba. Vyhovíme proto všem a to 7 dní v týdnu. Pokud si nemůžete vůz sami vyzvednout, můžeme jej do 90 minut od potvrzení objednávky zdarma přistavit kdekoliv po Praze.

Vozový park pro skutečně náročné zákazníky

Každý máme rádi jiný typ a vzhled vozu. Právě proto je náš vozový park velmi dobře zásoben, díky čemuž si z nabídky autopůjčovny Praha vybere opravdu každý klient podle svých potřeb a vkusu. Nabízíme vozy vhodné jak k rodinným výletům, tak najdete i sportovnější kousky, se kterými se dá vyrazit třeba na pánskou jízdu. Nechybí ani luxusnější vozidla ideální například pro reprezentaci firmy. Vše ve verzích s  manuální i automatickou převodovkou.

Proč zvolit právě náš tým?

Technický stav našich vozidel je na stu procent a naši lidé vám za něj plně ručí. S námi taky nečekejte žádné skryté poplatky. Všechno kolem pronájmu s vámi probereme jasně a stručně. Cena pronájmu zahrnuje i kompletní asistenční služby a možno si sjednat i 0% spoluúčast. Máme bohaté reference i zkušenosti, které nám dlouhodobě pomáhají upravovat služby na míru zákazníkovi – tedy vám.

Jak na konkrétní vůz?

Podmínky zapůjčení vozidla od naší firmy vás bezpochyby velmi mile překvapí. Stačí vám k tomu totiž minimálně dvouleté zkušenosti s řízením, minimální věk 21 let a občanský a řidičský průkaz, které nám předložíte při sjednávání vlastního pronájmu. Nakonec milá zpráva – veškeré ceny uvedené na našich webových stránkách jsou konečné, tedy bez skrytých poplatků.

Bonusové možnosti pro každého

Pro vaši plnou spokojenost nabízíme několik bonusových služeb. Můžete si u nás zapůjčit GPS navigaci, dětskou autosedačku, připojištění mobility pro jakoukoliv technickou závadu a pojištění a připojištění mezinárodních asistenčních služeb v ceně.

Návrat vozu

Vrácení vozu je posledním krokem v rámci naší spolupráce. Vozy mají vždy natankováno, proto prosíme o to samé při vrácení. Stejně jako při předání vozidla, i zpětné převzetí může probíhat na smluveném místě, kde opět zkontrolujeme stav vozu, nádrže a ujetých kilometrů. Poté vám vrátíme kauci. V případě, že jste kauci skládali přes platební kartu či bankovní převod, bude vám platba vrácena stejným způsobem. Jestliže jste platili hotově, kauce bude vrácena ihned.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.