Autoškola Student zřídila pro žáky novou on-line studovnu

Moderní technologie nám v mnoha ohledech usnadňují život a oblastí, která se inovacím nevyhýbá, je i výuka v autoškole. Tedy alespoň v Autoškole Student, která svým žákům jako jediná nabízí on-line studovnu. Chcete-li si v dohledné době udělat řidičák na auto, rozhodně kurz v renomované pražské autoškole zvažte. Proč je virtuální učebna tak atraktivní?

Autoškola Student není jen jedna z největších pražských autoškol – zakládá si na naprosto profesionálním přístupu k výuce a špičkových službách. Nabízí řidičský výcvik pro všechny skupiny vozidel, a to i v anglickém jazyce. Vraťme se však k on-line studovně, která umožňuje…

rezervaci přednášek pomocí několika kliknutí, vždy dle časových možností studenta.

shlédnutí on-line přednášek, které jsou k dispozici non-stop. Žáci mohou kdykoliv a kdekoliv studovat teorii pravidel provozu a údržby vozidla.

sledování instruktážních videí, ve kterých se žáci dozví, jak správně projíždět křižovatky, jak zvládat běžné i méně obvyklé situace v provozu a v neposlední řadě i vše o základních prvcích vozidla.

A to není zdaleka vše. V on-line studovně si žáci mohou v klidu vyzkoušet e-testy nanečisto a připravit se tak na skutečné závěrečné zkoušky. K tomu jim dopomůže i přehled nejčastějších chyb a videí upozorňujících na nejslabší místa v jízdách. Každý žák má svůj vlastní účet, v rámci kterého má možnost průběžně kontrolovat absolvované přednášky, jízdy, ale také zaplacené faktury, objednávky a věrnostní body.

Suma sumárum, jde o skutečně inovativní způsob výuky, která u nás prozatím nemá obdoby. Nám se on-line studovna zamlouvá a dokládá, že si autoškola v Praze dává na kvalitě výuky skutečně záležet. Chcete-li se o Autoškole Student dozvědět další informace, najdete je na www.autoskolastudent.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.