C – Car: Příkladný dealer, kterého si přijeli natočit francouzští filmaři od Citroenu

Přemýšlíte o novém voze a padl vám do oka některý ze zástupců současné flotily francouzské automobilky Citroen? V tom případě se seznamte se společností C – Car s.r.o., která se zabývá prodejem nových i ojetých vozů. Zároveň nabízí servis a prodej náhradních dílů. Důvody, proč se obrátit právě na toto dealerství v Kralupech nad Vltavou, se dozvíte v následujících řádcích!

Proč si pořídit vůz u C – Car?

Společnost C – Car působí na trhu od roku 2003 a vybudovala si velmi dobré renomé. Firma je dostatečně velká na to, aby mohla trvale nabízet široké spektrum vozidel (skladem je běžně cca 50 vozů), ale stále jde o dostatečně „malou“ společnost, která se může klientům věnovat individuálně a jednat efektivně. A že si svých klientů váží, dokazuje například tím, že při čekání na opravu vozu poskytuje příjemné posezení s občerstvením a TV. Zkrátka maličkost, která se cení.

Kvalifikovaný personál je velmi příjemný a ochotně vám poradí při výběru. Firma je držitelem certifikátu kvality ISO 9001 a pracovníci obdrželi tituly TECHNIK a MECHANIK EXPERT CITROEN. Proč se o tom zmiňujeme? Protože na výběru prodejce záleží – v budoucnu se vám bude zázemí spolehlivého dealera hodit. O kvalitě služeb společnosti C – Car svědčí i to, že si ji, jakožto příkladného dealera, přijeli natočit filmaři od výrobce přímo z Francie. A to již v roce 2005, kdy byla firma ještě poměrně mladá.

Nové i ojeté vozy za neodolatelné ceny

Vraťme se však k vozovému parku. Osobní i užitkové vozy značky Citroen jsou k mání za akční ceny, které jsou až o desítky tisíc korun nižší než v běžných cenících. Na vybrané vozy dostanete o 3 roky delší záruku a v případě financování můžete využít výhodný leasing. Neméně výhodné jsou i předváděcí vozy.

Kralupský prodejce zároveň nabízí ojeté vozy, a to nejen značky Citroen. Pokud vám rozpočet neumožňuje pořízení nového vozu a neradi byste riskovali nákup nespolehlivé ojetiny, opět jste na správném místě.

Veškeré informace o nových a ojetých vozidlech najdete na www.c-car.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.