Celopolep vozu stručně a jasně

Zaujala vás možnost celopolepu auta, ale nevíte, co si o tom vlastně myslet? Podívejte se na možnosti, které moderní fólie nabízí!

Barevná fólie

Celopolepy barevnými fóliemi už rozhodně nejsou ojedinělou záležitostí, neboť se jedná o velmi účinný způsob propagace. Ať už jde o výrobek, služby, firmu nebo cokoli jiného, platí, že nejlepší reklama je taková, před kterou nelze utéct. A to v případě vozidla polepeného barevnou fólií platí dvojnásob!

Dobrou zprávou je, že speciální fólie lze umístit nejen na rovné plochy, ale v podstatě kamkoli na karosérii, tedy i na její zahnuté části. Můžete tak využít každého čtverečního centimetru. Nutno však podotknout, že méně je někdy více a jeden dobře zvolený slogan zmůže více než dvacet nápisů, které nebudou mít hlavu ani patu. Každopádně, vozů s takto provedenou reklamní (ochranou) fólií přibývá, během pár minulých let se v oboru grafických prací vytvořil, dá se říct, zcela nový obor. Tedy přibývá 3D grafických prací a na ulicích je to hodně vidět.

Barevné fólie ovšem nemusí být pouze reklamní, mohou také proměnit barvu vozidla, které tak opět prokoukne. K tomu jsou vhodné perleťové, pololesklé, metalizované, strukturované nebo jiné speciální typy fólií.

Čirá fólie

Stranou pozornosti by však neměly zůstat ani zdánlivě obyčejné čiré fólie. Ty nemusí sloužit pouze k celopolepu, neboť je lze instalovat pouze na exponované části vozidla, které jsou k poškození nejnáchylnější. Ale to už je samozřejmě ke zvážení každého majitele… Taková fólie je při kvalitní aplikaci téměř neviditelná a poskytuje ochranu před drobnými škrábanci, ke kterým většinou dojde na parkovišti nebo vlivem odletujícího štěrku. Fólie odolává nejen kamínkům, ale také vandalům, dále kyselinám, louhům, olejům a solím. Výhodou vinylové folie je, že se dá při prodeji vozidla odstranit bez poškození laku, takže nový majitel vašeho vozu může mít lak vozu jako nový.

Celopolepy aut – v Brně a širokém okolí zajišťuje tyto služby společnost Sun-Pro, která má za sebou spoustu kladných zákaznických referencí. Informujte se o možnostech celopolepu aut v Brně a o tom, jak ochránit svůj vůz, nebo jej dokonce využít k propagaci. Byla by škoda promarnit takovou příležitost!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.