Cesta k čistotě je hladká i při dobrodružstvích!

Milujete jízdu, výlety ale i svého motorového miláčka, kterému chcete dopřát lásku, péči a čistotu, kterou si zaslouží on i vy? Pak budete potřebovat dalšího parťáka!

Ať jste na cestách nebo doma, pravidelná péče o auto je klíčem k udržení jeho interiéru i exteriéru čistého. Zejména interiér vyžaduje sílu, efektivitu a vy zase potřebujete mobilitu, lehkost a nejlépe rychlost. Péče o milovanou káru je sice potěšení, ale pokud bude krásně čistá o něco dříve, jistě se zlobit nebudete.

Co takhle zkusit multifunkčního pomocníka, který vás nenechá ve „štychu“, ať už jste doma, v garáži, dílně nebo na výletě? Věřte, že poslu vyřešíte nejednu pohromu a vy z toho vyjdete s čistýma rukama!

Všestranný a praktický pomocník

Kärcher Vysavač WD 1 Compact AKU je více než jen vysavač. Jeho univerzální konstrukce vám umožňuje nejen suché i mokré vysávání, ale také ho můžete využít jako účinný fukar na listí a drobné nečistoty. Využijete tak i praktické příslušenství pro údržbu auta, jako jsou hubice na čalounění a štěrbinové hubice. Ergonomicky tvarovaná rukojeť a nízká hmotnost zajišťují maximální komfort při úklidu, a díky kompaktním rozměrům a gumovému poutku na uchycení hadice se vysavač snadno skladuje.

Mrkněte na video, kde s novým pomocníkem lépe seznámíte:

Perfektní úklid a bezstarostná údržba

Kärcher Vysavač WD 1 Compact AKU je vybaven kvalitním patronovým filtrem, který zajišťuje dokonalé výsledky. Filtrování suchých i mokrých nečistot je snadné a vy nemusíte řešit starosti s jeho pravidelnou výměnou. Vysavač disponuje prostornou 7 l nádobou na nečistoty, kterou rychle a bezpečně vyprázdníte díky systému „Pull & Push“, čímž ušetříte čas a námahu.

Úklid bez hranic a omezení

Díky bezdrátovému provozu s 18 V li-on baterií Kärcher získáte neomezenou volnost pohybu při úklidu. Už nebudete vázání na elektrickou zásuvku a nebudete se trápit s nepohodlnými kabely. S Kärcher Vysavačem WD 1 Compact AKU můžete vysávat až 20 minut na jedno nabití, a to s maximálním výkonem a bez kompromisů. Baterie i nabíječky jsou navíc kompatibilní s dalšími aku produkty Kärcher na platformě 18 V, což vám poskytuje více možností a flexibility.

Více informací o pomocnících Kärcher naleznete na www.karcher.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.