Díky speciálnímu čerpadlu můžete doplňovat Ad Blue kdykoliv a kdekoliv

Ad Blue (močovina) je redukční činidlo, jehož účelem je snížení emisí oxidu dusíku. Ještě relativně nedávno se s povinností dolévání potýkali především řidiči nákladních automobilů. V souvislosti s normou Euro 6 se povinnost dotýká i mnoha majitelů osobních aut. Pokud do cílové skupiny patříte také a potřebujete čerpat a doplňovat Ad Blue uprostřed práce na stavbě, na poli, v lese či kdekoliv jinde, nezbude vám, než si pořídit speciální Ad Blue čerpadlo. Kdo vám nabídne široký výběr prověřených systémů za příznivé ceny? Detaily se dozvíte v následujících řádcích!

Kvalitní čerpadla na močovinu seženete v Hradci Králové (a online)

Čerpadlo na Ad Blue seženete zakoupíte z pohodlí domova v internetovém obchodě společnosti PROFO HK a.s. V nabídce najdete pouze produkty, se kterými mají zákazníci dobré zkušenosti. Prodejce garantuje kvalitu a spolehlivost.

Čerpadla na Ad Blue se připevňují pomocí opěrné desky na sud či barel. K mání jsou také kompletní sady pro výdej Ad Blue, které obsahují čerpadlo, výdejní pistoli, sací a výdejní hadici, digitální průtokoměr a základnu na kontejner. Některé modely jsou připojitelné na elektrickou síť, jiné na baterii vozu (12 V / 24 V), díky čemuž lze čerpat močovinu opravdu kdekoliv. Zboží je skladem a vy ho budete mít k dispozici obratem.

Pokud se v sortimentu čerpadel na močovinu nevyznáte, případně máte jakékoliv dotazy ohledně čerpání Ad Blue nebo čerpadel obecně, obraťte se na zákaznickou podporu. Kvalifikovaní pracovníci vám rádi poradí s výběrem a doporučí vhodné řešení.

Proč nakupovat právě u PROFO HK?

Společnost PROFO HK je na trhu patnáctým rokem a specializuje se na kompletní sortiment vybavení autoservisů a pneuservisů. Veškeré produkty si můžete osobně prohlédnout v kamenném obchodě v Hradci Králové.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.