Garážová vrata Lomax: Kvalita ve velkém stylu

Zasloužíte si je vy a zaslouží si je i vaše auto. O kom, nebo spíše o čem je řeč? O nových garážových vratech, která nahradí ty stávající. Buďte nároční a vyžadujte to nejlepší, co je aktuálně k mání. Proč? Protože s novými vraty dostane vzhled vaší garáže úplně nový rozměr. Zároveň si budete užívat jednoduchou manipulaci a radost vám udělá také vyšší míra bezpečnosti. A když už jsme u pozitiv moderních systémů, nezapomeňme ani na vynikající izolační vlastnosti.

Shodněme se na tom, že vám nová garážová vrata prospějí. Tedy alespoň za předpokladu, že si vyberete kvalitní model, který vydrží v provozu po mnoho dalších let, ideálně navěky 🙂 Jenomže kterou značku zvolit, když jich je na trhu takové množství? Předpokládáme, že na pořízení garážových vrat pohlížíte jako na investici – a když investovat, tak do nejlepšího poměru ceny a kvality. Což znamená do garážových vrat značky Lomax. Opravdu ji musíme představovat?

lomax-vrata

Společnost Lomax & Co spol s.r.o. patří mezi absolutní špičku na českém trhu a nabízí garážová varta, která svými vlastnostmi přesvědčí i nejnáročnější zákazníky. Důvody, proč byste měli na seznam svých horkých kandidátů na post garážových vrat přidat také značku Lomax, jsou následující:

  • stylový design na míru
  • nadstandardní kvalita
  • vynikající funkcionalita

Lomax má v nabídce rolovací, sekční i posuvné systémy a u všech můžete počítat s prvotřídními parametry. A co je nejlepší? Sami si zvolíte z široké palety dekorů, prolisů, nerezových doplňků a více než 2 500 barev a imitací dřeva. Jednotlivé prvky lze navzájem kombinovat, čímž docílíte unikátního výsledku – garážových vrat, které nemá každý druhý soused. V případě Lomaxu se navíc můžete spolehnout na okamžitou dostupnost náhradních dílů a vysokou úroveň záručního i pozáručního servisu.

Co dodat závěrem? Další informace najdete na www.lomax.cz. A nebojte se zažádat o předběžnou kalkulaci – je nezávazná a zdarma.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.