GPS monitoring vozidel šetří firmám náklady. Jak může pomoct vám?

Mezi zaměstnavatelem a zaměstnanci by měla panovat důvěra, ale stejně tak bychom se měli řídit známým příslovím – Důvěřuj, ale prověřuj. A zatímco v menší firmě nepředstavuje určitá forma kontroly zaměstnanců větší problém, ve větší ano. Desítky nezodpovědných pracovníků mohou s firemním rozpočtem nepěkně zahýbat. Zejména pak ti, kteří operují v terénu – řidiči nebo obchodní zástupci. Pokud máte neblahé tušení, že se v pracovní době věnují svým soukromým aktivitám a efektivita jejich práce není taková, jaká by měla být, měli byste situaci promptně vyřešit. Prozradíme vám, jak potuplovat jejich loajalitu a ušetřit nejen za pohonné hmoty.

Nižší spotřeba, ale také náklady na opravy

Výkazu jízd nevěřte, dá se do něj napsat cokoliv. Jedinou skutečně efektivní kontrolou vozového parku představuje GPS lokátor pro sledování vozidel. Díky moderní technologii získáte okamžitý přehled nad polohou, spotřebou, ale také otáčkami motoru. K čemu vám tyto informace budou?

Aktuální polohu vozidla zřejmě od GPSky očekáváte. Údaje o spotřebě a otáčkách motoru vám pomohou vyhodnotit, zda řidič nejezdí příliš agresivně, díky čemuž v praxi ušetříte až 20 % nákladů na palivo. O částce, kterou byste do vozidla museli investovat kvůli (zbytečnému) opotřebení, se raději zmiňovat nebudeme. Mohlo by se stát, že svým zaměstnancům pořídíte jízdní kolo…

Trápí vás snad svědomí? GPS monitoring vozidel v žádném případě nepatří mezi formy šikany. Své zaměstnance se přece nechystáte odposlouchávat, ale naopak chránit majetek firmy. Technologii využívají malé i velké firmy a poctiví zaměstnanci proti instalaci nic nenamítají.

Instalujte do vozového parku přehledný monitoring a ušetříte

Na moderní monitoring vozidel jsme natrefili na webu TSS Group. Nabízí přehledný GPS monitoring, který vás bude informovat i o zmíněné spotřebě a otáčkách motoru. Chcete-li od nového roku výrazně ušetřit za pohonné hmoty a údržbu firemní flotily, máte jedinečnou šanci. Sledování vozidel patří mezi investice, které se velmi rychle vrátí. Nevěříte? Na gpsmonitoring.cz najdete všechny potřebné informace.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.