Jak poznáte opravdu kvalitní autopůjčovnu?

Pokud si potřebujete půjčit auto jako firma či jednotlivec, nouzi o půjčovny aut mít nebudete. V každém větším městě v České republice  jich najdete několik. Jenže jak se mezi nimi rozhodnout a najít spolehlivou a férovou autopůjčovnu?

Článek pro vás připravili specialisté na pronájem aut https://www.autopujcovna-travelcar.cz/.

Proklientská orientace

Určitě by měla být proklientsky orientovaná a ubírat klientům starosti, ne jim jejich přidávat. K nim patří starosti se servisem vozidla, výměnou pneumatik a řešením pojistných událostí. Samozřejmostí by mělo být i přistavení vozidla na vybrané místo, případně možnost vybrat si k autu doplňky podle potřeb.

Auta ve skvělém stavu

Vozidla by neměla mít žádné mechanické závady. Půjčovna aut by měla dbát o to, aby vozidla nebyla stará a bez pravidelných servisních prohlídek. Ideální, pokud mají ve své nabídce vozidla vyrobená 3-5 let zpět, ale ne více.

Široký výběr tříd aut

Co pronájem, to jiná potřeba. Ať už jste podnikatel, který potřebuje náhradu auta, které se vám pokazilo, nebo si potřebujete půjčit auto na dovolenou, vždy auto hledáte za nějakým účelem.

Také se může stát, že objednané auto nebude k dispozici, například z důvodu, že vámi vybrané auto mělo být v době objednávky vráceno, ale na poslední chvíli se doba pronájmu prodloužila. Pokud se náhodou stane takový případ, půjčovna aut by vám měla vědět poskytnout co nejbližší ekvivalent vámi objednaného auta.

Stejná kvalita služeb na všech pobočkách

Ať už má autopůjčovna pobočku v Praze nebo pronajímají auta v Ostravě či Brně, kvalita aut i personálu by měla být všude stejná. Nemělo by se vám stát, že pokud například jedete autem z Prahy do Ostravy, při předání auta v Ostravě na vás personál nebude stejně ohleduplný.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.