Jak prodat auto rychle a bez problémů? Češi preferují výkup

Potřebujete se zbavit automobilu, a to co možná nejrychleji? Navíc bez zbytečných komplikací a pokud možno, tak i výhodně? Možností je hned několik, ale jako nejefektivnější se jeví výkup aut. Statistiky dokládají, že v posledních letech preferuje tuto variantu prodeje nejvíce Čechů. Podrobnosti se dočtete v následujících řádcích.

Prodej auta přes inzerát

Není-li vám proti srsti jednání s kupci, administrativa a čekání, prodejte svůj vůz prostřednictvím některého z mnoha internetových portálů. Vložíte podrobné informace a pak už jen čekáte, až se vám někdo ozve. Nevýhody jsme zmínili – pro někoho, kdo je v časovém presu, se tato varianta jeví jako příliš zdlouhavá a komplikovaná.

Prodej auta známému

Máte-li ve svém okolí někoho, komu se vaše auto líbí, třeba vám dá slušnou nabídku. Nebudete muset jednat s cizími zájemci a peníze získáte obratem. Anebo taky ne a zbytečně narušíte vzájemné vztahy. Ne nadarmo se říká, že obchodování v rámci rodinného kruhu a přátel nevede k ničemu dobrému. Tím spíš, objeví-li se bezprostředně po prodeji závady, o kterých jste neměli tušení.

Proč se rozhodnout pro výkup?

Výkup automobilů je časově nenáročný. Výkupčí vám dá peníze na ruku a postará se o veškeré administrativní záležitosti. Jedinou nevýhodou je o něco nižší cena než v případě prodeje koncovému zájemci. Solidní výkupčí vám přesto nabídne dostatečně vysokou částku a zároveň přebere zodpovědnost za budoucí prodej vozidla.

Rozhodnutí je na vás, ale pokud se nakonec rozhodnete pro výkup vozidel, bude vás zajímat nabídka specializované firmy Auto výkup s.r.o. Výkupčí přijede do 24 hodin až k vám domů a zaplatí vám hotově. Nevyžaduje záruku na technický stav vozu a formality vyřídí za vás. Další podmínky pro výkup motorek a automobilů najdete na www.auto-vykup.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.