Jak si vylepšit auto? I starší vůz může být komfortní!

Sníte o luxusním voze, ale místo toho vám v garáži dřímá postarší rodinný sedan či kombík, který má svá nejlepší léta za sebou? Pokud vám rozpočet neumožňuje obměnu vozového parku, neházejte flintu do žita. Do té doby, než se vám podaří našetřit na nové fáro, můžete jezdit ve stávajícím voze, který si upravíte k obrazu svému. O žádném extrémním tuningu sice nemůže být řeč, ale přesto vám následující tipy na vylepšení přijdou vhod.

Nové autopotahy promění interiér k nepoznání

Pokud se o svůj vůz patřičně staráte, pravděpodobně zvenku stále vypadá k světu. Ale co uvnitř? Sedačky se postupem času opotřebují… vy jim však můžete dopřát nové autopotahy. Prodejci nabízí univerzální velikosti téměř pro všechny typy automobilů, a to v širokém spektru designových variant. Zda sáhnete po kombinaci alcantary a eko-kůže, polyesteru nebo jiném materiálu, je otázkou vašeho vkusu a rozpočtu. Finančně nedostupné však nejsou ani dražší autopotahy – něco nám říká, že by vašemu vozítku kůže slušela…

univerzalni-autopotahy

Pohodlí především

Dalším cenově dostupné řešení představují nové loketní opěrky do auta. Vypadají elegantně a interiér díky nim získá nádech luxusu. Instalace je snadná a překvapí vás variabilita – opěrky lze nastavit do téměř jakékoliv pozice. Za zmínku stojí také praktický úložný prostor, který pojme spoustu důležitých drobností (těch, které během jízdy putují napříč celým vozem).

loketni-operka

Myslete na své bezpečí a vyměňte stěrače

Věnujte pozornost i prvkům, které na první pohled stále fungují. V jakém stavu jsou vaše stěrače? Ani ty nevydrží věčně a pokud již neplní svou funkci na 100 %, neriskujte, že vám během letní průtrže mračen nezajistí dostatečný výhled. Navíc jde investici, která vás nepoloží – i levné stěrače mohou být kvalitní. Doporučujeme produkty německé značky HEYNER (stěrače All Seasons), které vydrží až 1,8 milionů stíracích pohybů. Dostalo se jim velmi dobrého hodnocení v nezávislých testech ADAC a OAMTC.

sterac-heyner

Foto: pixabay.com, autopotahy.sk

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.