Jak vybrat pracovní čtyřkolku?

Proč si lidé pořizují čtyřkolky? Někteří pro zábavu, jiní jako symbol nespoutanosti a svobody. Najde se však i dost majitelů čtyřkolek, kteří si je pořídili co by pracovní nástroj. Máte snad podobný záměr, ale nevíte si rady s výběrem? Prozradíme vám, na co si dát při výběru ATV (all terrain vehicle) pozor a na koho se obrátit.

V prvé řadě si zodpovězte několik základních otázek – na co budete pracovní čtyřkolku využívat, co od ní očekáváte a kdo se postará o servis?

Váš výběr bude limitován cenou. Dobrá zpráva je, že i v cenovém rozpětí od 100 do 200 tisíc najdete vynikající pracovní čtyřkolky. Co se týče konkrétních značek, k absolutní špičce patří čtyřkolky Journeyman, Arctic Cat, Yamaha, Suzuki a Polaris.

Podstatné je, aby čtyřkolka stoprocentně odpovídala plánovanému způsobu využití. Musí disponovat adekvátním výkonem a dostatkem kroutícího momentu. Chcete-li se vyhnout zbytečným komplikacím, vyberte si model bez zbytečné elektroniky a pozlátek. Možná ale naopak toužíte po hi-tech stroji, který bude budit pozornost v širém okolí… Jak z toho ven?

Nejlepším možným řešením je konzultace s odborníky. Ti vám ochotně poradí a doporučí takový model, se kterým budete naprosto spokojeni. Že nikoho takového neznáte? Nevadí, my ano.

Společnost POTOK.CZ sídlí v drsném prostředí Krkonoš a od roku 2002 prodává a servisuje čtyřkolky a sněžné skútry pro zákazníky z celé České republiky. Autorizovaný dealer nabízí pracovní čtyřkolky od světových výrobců a zajišťuje záruční i pozáruční opravy. Mechanici mají dlouholeté zkušenosti a používají kvalitní náhradní díly.

Aktuální nabídku najdete na www.potok.cz. A pozor, POTOK.CZ nabízí i široké spektrum příslušenství – ochrany podvozku, přilby, pluhy a radlice, pneumatiky, světlomety a další užitečné věcičky, které by se vám mohly hodit!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.