Je autorizovaný servis vozů Škoda nad vaše finanční možnosti?

Debaty ohledně porovnání cen za služby v autorizovaných a neznačkových servisech jsou mezi motoristy na denním pořádku. A to především mezi hrdými majiteli Škodovek. Zatímco jedna skupina „šetří“ a nedá dopustit na univerzální dílny, ta druhá moc dobře ví, že autorizovaný servis vozů Škoda nemusí být o moc dražší. Někdy dokonce i levnější…

Je to taková česká tradice – tvrdit, že neznačkové věci a služby menších a neznámých společností jsou levnější než značková konkurence. Jenomže v praxi nelze házet servisy do jednoho pytle. Dle výzkumů nezávislého ústavu Dekra nejsou autorizované servisy výrazně dražší a v případě některých dokonce došli k překvapivému zjištění – oprava ve značkové dílně vyšla výrazně levněji.

Spousta majitelů Škodovek dá na první dojem, což je v případě neautorizovaného servisu nižší cena za rutinní úkony. Neberou však v úvahu to, že k běžným praktikám neznačkových dílen patří výměna dílů, které by ještě dlouhou dobu věrně sloužily. Anebo naopak – mechanik, který nedisponuje moderním vybavením jako autorizovaný servis, nenajde včas závažnou závadu. Ve finále se cena za náročnější opravy prodraží.

Ale proč chodit kolem horké kaše, když se můžete o cenách v autorizovaných servisech přesvědčit sami. Autodružstvo Praha je zavedený autorizovaný autoservis v Praze, který o majitele vozů Škoda pečuje přes padesát let.

Autorizované prodejní a servisní místo značky Škoda nabízí profesionální služby za ceny, které jinde nenajdete. Služba je určena pro ojetá auta značky Škoda, která jsou starší pěti let. Proškolený tým odborníků používá výhradně značkové díly ze Škoda Auto Mladá Boleslav a veškeré úkony zaznamenává do servisní databáze Škoda Service a servisní knížky. Jako bonus váš vůz zcela zdarma umyjí.

Tip za na závěr: Na www.adpraha.cz najdete kalkulátor, který vám vypočítá přesnou cenu opravy.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.