Každý automobil – i ten nákladní – potřebuje kvalitní náhradní díly

Každý provozovatel kamionů si je musí šlechtit a ošetřovat, protože jen tak mu mohou sloužit dost dlouhou dobu, a také skutečně vydělávat. Nejde jen s automobilem jezdit, ale je důležité se o něj dobře starat a každou poruchu ihned řešit a špatný díl vyměnit za nový. Neméně důležitou součástí provozu a hlavně udržování kamionů je výběr správného dodavatele náhradních dílů. A protože dnes jsou nejmodernější metodou nákupy prostřednictvím internetů, není nic jednoduššího než si objednat náhradní díly také pomocí prověřeného a kvalitního e-shopu. Pokud vlastníte nákladní automobil značek DAF, IVECO, MAN, MERCEDES – BENZ, RENAULT, SCANIA nebo VOLVO, můžete se obrátit na internetový obchod lkwdily.cz.

Na tomto e-shopu můžete snadno najít karosářské díly pro váš kamion, a to díky vin kódu daného vozidla. Veškeré díly si snadno objednáte on-line a za skvělé ceny. Samozřejmě v nabídce nejsou jen karosářské díly, ale zároveň i další náhradní díly jako jsou: brzdové segmenty, motorové díly, filtry, díly pro návěsy, doplňky a další. Mimo to nabízí společnost i možnost lakování dílů a dodání dle poptávky.

Díly na různé značky

Pro karosářský díl na váš vůz si v přehledném menu e-shopu snadno vyberete příslušnou kategorii. Vlastníte třeba nákladní automobil značky MAN? Pak není nic snazšího než si vybrat příslušný díl a objednat. Veškeré díly jsou roztříděné nejen do příslušných kategorií ale i podkategorií. Díly man jsou rozděleny dále ještě do podkategorií podle označení auta (TGA, TGX, TGL, TGS, F2000, L2000). Vždy tak máte jistotu, že nakupujete správně. Na model F2000 snadno koupíte dveře, masku chladiče, schod velký, nášlap schodu či díl schodu. Na model TGL je k dostání např. nárazník, schod velký, prodloužení schodu, sluneční clonu, zrcadlo apod.

Patří do vašeho vozového parku nákladní automobil značky DAF? I na tuto značku nabízí internetový obchod řadu karosářských dílů na typy XF 105, XF 95, CF, LF 45/55. Na provedení XF 105 jsou k dostání díly typu: nárazník, držák nárazníků, rám nárazníku, maska, deflektor kabiny, vanička schodu, držák schodu, mřížka schodu, schod a mnoho dalších dílů. Na typ LF 45/55 díly: nárazník, mřížka nárazníku, spodní díl nárazníku, schod, vanička schodu, sluneční clona, deflektor, maska chladiče, roh nárazníku a další různé díly. Do modelu CF můžete zakoupit: nárazník, plast světla, spodní či horní masku, držák nárazníku, spodní, horní či prostřední kryt masky, deflektor, vanička schodu a další.

Stejně tak je k dostání mnoho různých dílů na vozy IVECO typu Stralis Hi – Way, Stralis, New EuroCargo, Daily Unijet, Eurotech, EuroTrakker, EuroCargo, Daily 2006 a Euro Star. Některé příklady u jednotlivých typů vám taktéž představíme pro lepší možnost rozhodování. Na typ Stralis je to např. maska chladiče, nárazník, držák přídavných světel, krytka do nárazníku, nárazník, deflektor, schod, maska, lem dveří, blatník, guma blatníku, klika dveří, boční panel kabiny, schod, ochranný kryt, roh nárazníku, spoiler a další. Na provedení Daily 2006 například: kryt nárazníku, nárazník, hlavní světlomet, maska chladiče, blatník. Na model Eurotech můžete zakoupit: blatník, spodní schod, roh kabiny.

Objednávku můžete provést snadno a rychle a objednané díly vám přijdou velmi rychle až k vám domů nebo na vaši společnost. Přeprava je realizována prostřednictvím společnosti PPL nebo TopTrans u nadrozměrných zásilek. Ceny za přepravu jsou rovněž velmi příznivé a pohybují se okolo 120 Kč za zásilku do 50 kg. Díky těmto značkovým dílům a velmi výhodným cenám budete moci mít váš nákladní vůz stále jako nový.

Pozor, pokud v nabídce náhradních dílů nenajdete to, co hledáte, prodejce vám zajistí jakýkoliv díl na objednávku!

You may also like...

1 Response

  1. Meli byste zajem o vymenu odkazu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.