Kde prodáte auto okamžitě a přitom výhodněji než v autobazaru?

Rozhodli jste se k prodeji stávajícího vozidla, ale nejste spokojeni s cenovou politikou autobazarů? Nechcete-li se auta vzdát příliš levně a zároveň nemůžete čekat příliš dlouho, dokud se vám neozve zájemce přes soukromou inzerci, máme pro vás přijatelné řešení. Obraťte se na společnost ATP AUTO, která váš automobil prohlédne, ocení a najde výhodný kompromis mezi prodejní a výkupní cenou nabízenou v autobazarech.

ATP AUTO zajišťuje výkup aut Ostrava, , Karviná, Frýdek Místek, Bohumín, Český Těšín a dalších lokalitách v Moravskoslezském kraji. Peníze dostanete v hotovosti přímo na místě výkupu a nebudete se muset starat o následný servis související s přepisem auta. Výkupčí převezme veškeré technické záruky a v případě reklamace při dalším prodeji neponesete žádnou zodpovědnost.

Výkup aut je vhodný pro soukromé osoby i firmy, které řeší obměnu vozového parku. Na stáří a ceně vozidla nezáleží, ATP AUTO ke klientům přistupuje individuálně a vždy se snaží o rychlou, jednoduchou a bezstarostnou transakci. Stačí, když na webu vyplníte formulář a poté se dostavíte na místo výkupu, případně přímo u vás.

Výkup má následující průběh:

Prvním krokem je fyzická prohlídka vozidla, která trvá přibližně 30 minut. Následně vám zaměstnanec výkupu oznámí přesnou cenu a budete-li souhlasit, vyplní kupní smlouvu o prodeji. Peníze obdržíte hotově, případně převodem na účet. Z výkupu vás poté dopraví až na místo vašeho bydliště.

Přepis vozidla může proběhne s vaší fyzickou účastí nebo bez vás na základě udělené plné moci.

Proč se obrátit právě na ATP AUTO?

ATP AUTO zajišťuje výkup aut tak, aby byl maximálně snadný pro obě strany. Nechcete-li ztrácet čas a zároveň dostat nejvyšší možnou cenu, máte příležitost. Firma vykupuje vozidla jakékoliv značky od ročníku 1995, a to bez cenového omezení. Další informace a kontaktní údaje najdete na www.vykup-zastavyaut.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.