Kdy se vyplatí pronájem nákladních vozidel?

Pořizovací ceny nových nákladních automobilů a techniky nejsou zanedbatelné a některým dopravcům nezbývá než se poohlédnout v bazaru. V případě starších náklaďáků, tahačů a dalších vozidel či strojů však hrozí, že se za krátkou dobu projeví technické závady způsobené nadměrným opotřebením. Další nevýhodou vlastního vozového parku je potřeba pravidelné údržby, oprav a jiné časově i finančně náročné záležitosti. Pro firmy, které vozidla nevyužívají celoročně, se tak často vyplatí pronájem. Půjčovna nákladních automobilů se jeví jako dobrá nápad v případě, že dopravce nárazově potřebuje různé typy návěsů a přívěsů, ale nevyplatí se mu investovat do vlastních.

Na segment nákladní techniky se specializuje například pražská autopůjčovna AC TIR s.r.o. Disponuje rozsáhlým vozovým parkem a nabízí široké spektrum služeb. Funguje jako půjčovna užitkových vozů a dodávek – v její nabídce nechybí nákladní vozidla do 7,5 tuny, vozidla nad 7,5 tuny, sklápěče, tahače návěsu, přívěsy, návěsy, stavební stroje a speciály.

Půjčovna tahačů a nákladních automobilů AC TIR umožňuje zapůjčení vozu i na kratší dobu s výměnou vozidla dle potřeby. Všechna vozidla jsou v perfektní kondici a půjčovna je po domluvě dopraví až na místo určení. Zákazníci neřeší servis, pojištění ani jiné náklady a administrativní záležitosti. Na webu jsou uvedena všechna dostupná vozidla včetně technických parametrů a konečné ceny za měsíční pronájem.

AC TIR se zabývá také výkupem nákladních vozidel všech typů a značek. Specialisté s dlouholetými zkušenostmi nabízí co nejvyšší výkupní cenu a vyplácí peníze ihned v hotovosti. Přebírají veškeré záruky za prodávajícího a po dohodě si pro vozidlo přijedou.

Chcete se o pronájmu nákladních vozidel dozvědět více? Přehled vozidel, která jsou aktuálně v nabídce, najdete na www.actirpujcovna.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.