Kvalitní komponenty za skvělé ceny nabízí Ampul.eu

Dnes již můžeme v e-shopech koupit skutečně všechno, a tak nemusíme nikde cestovat a vše objednat hezky z pohodlí domova, dílny, garáže nebo třeba kanceláře. Pokud hledáte komponenty, jako např. elektromagnety, ventilátory, kontrolky, spínače, vypínače, baterie, elektromagnety a další, můžete navštívit e-shop ampul.eu nebo jejich kamennou prodejnu v Šumperku. V obou případech vám rádi, ochotně a erudovaně poradí, abyste nalezli řešení, které splní vaše potřeby a požadavky.

Bohatá nabídka pro profesionály i kutily

Společnost AMPUL SYSTEM s.r.o., dodává zboží nejen pro zákazníky z Česka, ale i ze Slovenska, Maďarska, Anglie, Rumunska, Německa, Francie i mnoha dalších zemí. Není divu. Její nabídka je tak obsáhlá a pestrá, že u ní hledají kvalitní zboží i zákazníci ze zahraničí.

Kupříkladu ze sekce magnetů si můžete vybrat typy válce, kvádry, kostky nebo magnety s dírou. Jestliže hledáte ventilátory, vybrat si můžete typy pro střídavé nebo stejnosměrné napětí, ale také příslušenství k ventilátorům. Mezi rezistory zase budete volit mezi SMD rezistory, metalizovanými rezistory, trimry a potenciometry.

Tohle je jen malý výčet komponentů, které najdete na ampul.eu.

Osvětlení i autožárovky

Ampul.eu je také odborníkem na osvětlení. Samotnou kategorií jsou LED diody, které mohou mít různou barvu světla, výkon i úhel svitu a napětí. Nechybí LED Flux, LED obdélníkové, SMD LED diody, COB LED diody ani Cree LED.

V osvětlení najdete i závěsná, nástěnná, podhledová nebo přisazená svítidla, nebo stolní lampy, reflektory, přenosná svítidla, světelná vlákna, auto – moto osvětlení, veřejné osvětlení…

Další kategorií je retro osvětlení, které je zajímavé, netradiční a stylové.

Pokud nakoupíte za více než 5 000 Kč, poštovné získáte zdarma. Podívejte se na nabídku e-shopu Ampul.eu a kupte si vše, co ke své práci nebo koníčku potřebujete.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.