Lakování aut je perspektivní obor. Ale jak vybavit autolakovnu od píky?

Jsou obory, které budou téměř jistě prosperovat i za několik desítek let. Pokud Zemi nepotká katastrofa, lidé budou stále chodit pro rohlíky a pít pivo. Pokud vás však podnikání v pekařství či pohostinství neláká, zřiďte si autolakovnu. Proč? Protože i v budoucnu bude lidstvo pečovat o své plechové miláčky a autolakýrníci nebudou mít o práci nouzi. Vašim prvním krokem je vyhledání vhodného dodavatele vybavení autolakoven. O jednom bychom věděli – s brněnskou firmou NAVER spolupracuje mnoho úspěšných podniků a vy se k nim můžete přidat.

Proč si zařídit lakovnu vybavením od NAVERu?

V oboru lakýrnictví jde v první řadě o kvalitu. Té se vám podaří dosáhnout pouze za pomocí špičkové techniky. Roli samozřejmě hrají i další aspekty, jako jsou individuální přístup k zákazníkům, dostupnost náhradních dílů a komplexní servis.

Pokud se obrátíte na NAVER, získáte řešení na míru. Takové, které je s ohledem na specifika vaší autolakovny zdaleka nejefektivnější. Odborníci s dlouholetými zkušenosti patří k nejlepším ve svém oboru a stoprocentně vám dobře poradí s výběrem. S společností úzce spolupracují také výrobci nábytku a subjekty z dalších oborů, v nichž jsou zapotřebí lakovací kabiny.

Realizace autolakovny krok po kroku

Na začátku je konzultace a vypracování předběžného návrhu lakovny. Poté se NAVER postará o nezbytnou dokumentaci a stavební povolení. Poslední fáze se nese v duchu samotné výstavby pracoviště.

Alfou a omegou autolakovny jsou lakovací kabiny. NAVER je dodává včetně odsávací vzduchotechniky a kvalitní filtrace s vlastnostmi odpovídajícími požadavkům finální povrchové úpravy. V boxech nechybí ani elektroinstalace s řídící jednotkou.

V rámci nabídky volitelného příslušenství si můžete vybrat z mnoha prvků – například speciální stříkací systémy, zařízení pro přepravu výrobků či obslužné plošiny.

Chcete se o dodavateli vybavení autolakoven dozvědět více? Všechny potřebné informace najdete na www.naverbrno.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.