Likvidace vozidel může být rychlá a dá se na ní vydělat

Leží vám doma auto, za které musíte platit zákonnou pojistku? Přitom už je nepotřebné, či dokonce v této chvíli nepojízdné? Likvidace vozidel je díky službě Zahotove.cz snadnější, než by se mohla zdát. A ještě na ní vyděláte.

Každé auto se dá prodat

Je jedno, jestli jde o auto zánovní, staré, nepojízdné, po bouračce či o veterána. Auta se nakupují k dalšímu používání, ale též třeba na součástky. Čím rychleji se rozhodnete, co se svým nepotřebným automobilem uděláte, tím lépe. Odstavený automobil stárne a ztrácí na hodnotě.

Jak prodat staré nepotřebné auto?

V autobazarech dnes nemusíte pochodit. Prodej automobilů stagnuje rovněž pokud jde o ojetiny. Dost možná vás ve velkých autobazarech odmítnou, v menších nejspíš nebudou chtít vaše auto ani na komisi. Automobil můžete zkusit prodat i svépomocí. Má to však své „ale“. Autobazarů pro prodej automobilů je hodně a jsou obvykle zdarma. Jenomže nabídka v nich je velká, a pokud se nechcete ztratit mezi dalšími, i tak si musíte za zvýraznění inzerátu připlatit.

Zájemci z inzerátů jsou též nespolehliví. Vezmete si kvůli nim dovolenou a oni se nedostaví. Rovněž nesete záruku za vady na automobilu i po jeho prodeji, což dnes většina kupců využije a požaduje dodatečnou slevu z původní prodejní ceny. To vy už v té době peníze za automobil dávno mít nemusíte.

Navíc, pravdou je, že auto často prodáváme když potřebujeme peníze. Prodej svépomocí je pomalý, navíc by se nám hodilo dostat peníze na ruku. Což není obvyklé. U služby Zahotove.cz to tak však funguje.

Jak likvidace a výkup aut funguje?

V první řadě jde o celostátní službu. Není to tedy jen likvidace auta PrahaPředem si online vyžádáte předběžnou kalkulaci a odkup vašeho vozidla. Služba pak za vámi přijede kamkoliv po České republice již do 24 hodin. Na místě během půl hodiny vyřídíte smluvní formality, za automobil dostanete peníze ihned na ruku a zástupci firmy si automobil na vlastní náklady odvezou. Smlouva je přehledná, srozumitelná, krátká, se všemi náležitostmi.

Při této formě prodeje nedržíte na automobil žádnou další záruku. Likvidace vozidel Zahotove.cz je službou, díky které se snadno zbavíte nepotřebného automobilu a získáte rychle peníze přímo na ruku.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.