Mobilní automyčka Eco Way: Používá nano technologii a dosahuje skvělých výsledků

Jedno lidové moudro praví, že špinavé auto odrazuje zloděje. Praxe je samozřejmě úplně jiná a lupičům je úplně jedno, jestli se ten Bavorák leskne nebo ne. Vám by to jedno být nemělo a nemusíte být zrovna majitelem luxusního vozu. Na zaprášený a zašlý vůz není pěkný pohled. Dlouhodobé působení nečistot zároveň škodí laku a karoserii. Jenomže co když nemáte čas na ruční mytí a do automatizované myčka nechcete, protože máte obavy z nešetrného čištění? Pokud parkujete v Praze, můžete využít ruční mytí aut automyčkou Eco Way. Profíci se postarají, aby se z vašeho čuníka stalo nablýskané fáro.

Vaše auto může vypadat, jako by právě sjelo z výrobní linky. Anebo se tomu alespoň přiblížit. Ušetříte spoustu času, protože nebudete muset nikam jezdit. A nebude vás to stát moc peněz – mobilní myčka aut Eco Way nabízí precizní umytí za skvělou cenu.

Proces probíhá tak, že se zaměstnanec myčky dostaví na smluvené místo. Necháte váš vůz zaparkovaný před domem, kanceláří nebo provozovnou a Eco Way dorazí v předem dohodnutém čase. Mytí probíhá metodou na sucho, a proto pracovník nepotřebuje žádné zázemí ani zabezpečení pro odpadovou vodu nebo její přívod. Vyčištění a naleštění vozu nezanechá v jeho okolí žádnou stopu.

Výsledek práce je vidět okamžitě a vydrží mnohem déle než po mytí v běžné automyčce. Metoda bez oplachování vodou probíhá pomocí prostředků na bázi nano technologie. Díky tomu není zapotřebí velké množství vody a drahá čistící chemie. Nano částice rozpouští a uvolňují veškeré nečistoty z laku, plastu, skla, gumy, kovů, kůže, chromovaných povrchů, tkanin a slitin. Oživují barvu laku, leští do vysokého jasu a zabraňují opětovnému usazování nečistot.

Mobilní automyčka Eco Way samozřejmě provádí také čištění interiérů aut. Další informace a ukázky realizovaných zakázek najdete na www.automycka-ecoway.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.