Moto oblečení by nemělo jen dobře vypadat – musí především chránit!

Motorkářská sezóna 2018 je již nějaký ten týden v plném proudu a nadšenci do cestování na jednostopých vozidlech si užívají krásného počasí. Pokud jste si však motocykl pořídili teprve nedávno, možná jste se ještě nepozastavili nad výběrem vhodného moto oblečení. Jistě víte, že podceňovat kvalitu tohoto sortimentu se rozhodně nevyplácí. Moto outfit by měl být maximálně pohodlný a zároveň schopný minimalizovat dopad nehody. Dobrou volbou jsou bundy a kalhoty české značky MBW.

Najít moto oblečení, které by nabídlo optimální poměr atraktivního designu, vysoké míry bezpečnosti a přijatelné ceny, není snadné. Právě proto si značka MBW získala srdce mnoha motoristů nejen v České republice. Ve výčtu bezpečnostních prvků nechybí bezpečnostní švy, chránič páteře, certifikované vnitřní protektory, množství reflexních prvků, antiabrazivní materiály či vnější protektory pro ještě větší stupeň ochrany.

Nabídka moto oblečení MBW je široká a najdete v ní samostatné moto bundy a moto kalhoty, kombinézy, rukavice a množství doplňků včetně funkčního termoprádla.

Bez ohledu na to, zda zvolíte dvoudílný outfit (tzn. moto bunda a kalhoty), nebo jednodílnou kombinézu, spolehněte se na vyšší stupeň ochrany, než udává standard. Protektory značek Softac, Winner a Zumatex odpovídají přísným evropským normám a navíc jsou vyjímatelné, což usnadňuje čištění a přidává na komfortu (vyjímatelné protektory oceníte například při procházce).

V moto oblečení MBW najdete také vnější chrániče, které velmi dobře obstály při testování státní zkušebnou. Chrání jezdce 1,8× násobně více než oblečení vybavené pouze vnitřními chrániči.

Chcete se o sortimentu českého výrobce dozvědět více? Aktuální nabídku najdete v e-shopu www.m-b-w.cz. Na své si přijdou příznivci všech druhů motocyklů. Díky MBW můžete jezdit stylově a zároveň bezpečněji.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.