Moto sezóna 2016 je tady a s ní i novinky od MBW!

Nemohli jste se dočkat jara, kdy oficiálně začíná moto-sezóna? Inu dočkali jste se a nezbývá, než poprvé po zimě „nakopnout“ mašinu a vydat se vstříc dobrodružství. Ještě předtím si ale důkladně prověřte garderóbu. Jízdu na svém jednostopém miláčkovi si totiž stoprocentně užijete pouze v kvalitním a dostatečně komfortním oblečení. My jsme se zaměřili na aktuální sortiment populárního českého výrobce MBW, který nabízí pár zajímavých novinek. Zajímá vás, co by nemělo chybět ve vašem šatníku?

V denimu jako James Dean

Těžko říct, na kolik se tuzemský výrobce při vymýšlení bundy na moto s názvem James Denim Jacket inspiroval slavným hercem. V každém případě jde o stylovou záležitost, která navíc bezpečná, a to je díky zesílenému denimu, zesílených prošitých částí v oblastech loktů a ramenou a vyjímatelným CE chráničům. Toužíte-li po něčem jiném, než na co jste byli doposud zvyklí, vyměňte kůži za denim a zažijte něco nového.

moto-bunda-james

Perforované letní rukavice na moto

Bez rukavic ani ránu, to je jasné. Ale chránit celý rok ruce jediným modelem? Také moto rukavice musí odpovídat změně počasí, a proto v nejnovější kolekci najdete moto rukavice z jemné perforované hovězí usně. Jsou jako stvořené pro ochranu rukou v průběhu teplejších měsíců. Mají rozsáhlou perforaci, na článcích prstů a kloubech jsou protektory a v oblasti dlaně a vnitřku palců je výztuha. Díky suchému zipu je zapínání rychlé a maximálně jednoduché. K tomu přičtěte pohodlné elastické zápěstí – potřebujete snad další důvody, proč si pořídit elegantní rukavice v neutrální černé barvě?

summer_gloves-w

Moto kalhoty Birgita

Na závěr jeden tip pro dámy. Moto kalhoty Birgita z velmi jemně zpracované hovězí usně mají měkké porotenové chrániče boků, CE certifikované kolenní chrániče (lze nastavit ve 3 polohách) a dvojité/trojité bezpečnostní švy na exponovaných místech. Model ve stylu café racer navíc disponuje zadním zipem pro připnutí bundy a má i nastavitelnou šířku nohavic. Jedná se o ideální doplněk k bundě Bety, kterou také najdete v nabídce na www.m-b-w.cz.

brigita

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.