Na návštěvě u autorizovaného prodejce Citroen v Plzni

Máte slabost pro automobily značky Citroen a pokukujete po nejnovějších přírůstcích, pak jsou následující řádky určeny právě pro vás. Vydali jsme se na návštěvu do Autoservisu Plzeň – Letná a podívali se stylovým Francouzům na zoubek.

Současná flotila vozů Citroen pokryje potřeby širokého spektra zákazníků. Do města jsou jako stvořené kompaktní modely C-Zero a C1, menší rodina pak jistě nepohrdne cenově dostupnou „cé trojkou“.

Citroen Zero

Citroen Zero

A kdyby vám v něm přeci jen chyběl prostor, můžete sáhnout po optimisticky vyhlížejícím Picassu. Nejnovější generace je od klasického MPV na hony vzdálená – je to opravdový spacebox s největším zavazadlovým prostorem ve svém segmentu (až 500 l).

Citroen C 3 Picasso

Citroen C 3 Picasso

A co teprve nový Citroen C4? Ten se opírá o přednosti a uznávané stránky předchozích generací, ale svým harmonickým designem a vyváženými proporcemi kde zase o kus dál. Na první pohled vás upoutají nové přední světlomety s LED diodami a zadní světla s 3D efektem. Interiér je otevřený, útulný a plný kvalitních, na dotek příjemných materiálů… A jakmile sešlápnete plyn, pocítíte dynamiku a velmi příjemné jízdní vlastnosti.

Citroen C4

Citroen C4

Mohli bychom pokračovat ještě výš, ostatně Citroen C5 a jeho prostornější příbuzný Tourer nabízí to nejlepší, co kdy z výrobní linky francouzské automobilky sjelo. Jenomže nejlépe uděláte, když si do Plzně zajedete a pokocháte se pohledem na nové vozy osobně. Na své si přijde opravdu každý, samozřejmě i zájemci o užitkové vozy jako Citroen Berlingo, Nemo, Jumpy nebo Jumper.

Autoservis Plzeň – Letná funguje od roku 1991 a od roku 1993 působí jako autorizovaný prodejce a servis Citroen. Samozřejmostí je financování formou leasingu nebo úvěru, případně částečný úhrada formou protiúčtu. V rámci autorizovaného servisu pak můžete kdykoliv využít záruční i pozáruční servis a kompletní opravu vozidel Citroen.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.