Plastová nádrž na naftu je ekonomický způsob, jak mít po ruce dostatek pohonných hmot

Věnujete se v rámci svého podnikání drobnému hospodaření či farmaření a neustálý nákup pohonných hmot pro vozový park vám navyšuje náklady? Zkuste zvážit, zda by tento problém nevyřešila plastová nádrž na naftu. Její objem si stanovíte podle vlastních potřeb tak, aby byl co nejefektivnější. Kromě šetření kilometrů umožní i vytvořit zásobu nafty za příznivou cenu.

Nádrže na naftu zefektivní provoz

Mít po ruce dostatečnou zásobu nafty je v případě, kdy je potřeba doplňovat pohonné hmoty operativně, prostě k nezaplacení. Neustálé dojíždění k čerpacím stanicím a nakupování PHM za běžné ceny je značně neekonomické a také časově náročné. Plastová nádrž na naftu může tento problém značně eliminovat. Díky ní budete mít dostatek paliva vždy nablízku. O bezpečnost se přitom nemusíte obávat, plastové nádrže na naftu splňují ty nejpřísnější evropské i české normy, které definují, jak nakládat s hořlavinami III. třídy.

Bezpečné a stabilní zároveň

Plastové nádrže splňují přísné hygienické a bezpečností normy pro skladování hořlavin III. třídy a náležitosti zákona o čerpacích stanicích. Jejich pořízení je proto zcela bezpečné. Výrobci kladou důraz na použité materiály, vyrábí se z vysoce pevnostního polyethylenu. Jsou bezešvé, s posílenými stěnami, které zajišťují jejich stabilitu. Kromě nafty v nich lze skladovat i jiné ropné výrobky a také činidlo AdBlue, které snižuje produkování emisí CO².

Nenáročná investice s dlouhodobým výhledem

S výběrem konkrétní plastové nádrže vám spolehlivě poradí každý dodavatel či výrobce. Obraťte se na takového, který vám poskytne dostatečnou záruční dobu i dobrý servis. Ten by měl zahrnovat i opravu na místě v případě nenadálé situace. Cena nádrží je závislá především na jejich objemu, v průměru se pohybuje kolem 70 tisíc korun.

Výhodnost či návratnost této investice vám spolehlivě vypočte každý ekonom.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.