Pneumatiky Voltyre pro smykem řízené nakladače

Nakladače jsou stavební stroje určené k přemisťování a nakládání sypkých materiálů. Využívají se především k zemním pracím – a to proto, že jsou vybaveny lopatou, vyznačují se kompaktními rozměry a skvělou ovladatelností. Pro stavební stroj, který pracuje v různě obtížných terénech, je velmi důležité mít kvalitní pneu – pneumatika Voltyre je velmi dobrou volbou. Víte ale, jak správně pneu vybírat?

Pneumatika musí padnout jako ulitá a vydržet hodně

Pneumatika na nakladači musí vydržet skutečně dlouhou dobu a také musí i hodně vydržet. Proto vybírejte své pneumatiky pro nakladače raději jen u ověřených a kvalitních značek, které se najdou i v českých e-shopech – pneumatika Voltyre je určitě jednou z nich. U této značky gumy je navíc dezén běhounu speciálně navržen i pro jízdu mimo silnici. Jejich směs je vytvořena pro jízdu i na tvrdém povrchu.

Co zvážit při výběru nových pneumatik pro nakladače?

U výběru pneumatik pro nakladače řízené smykem je dobré zvážit, jak často daný stroj jezdí a také v jakých podmínkách. Osvědčení výrobci pak nabízejí pneumatiky rovnou pro smíšený – kombinovaný terén. Stejně tak i pneu Voltyre. To, v jakém terénu se nakladač pohybuje je nesmírně důležité a pro náročné terény je kvalita pneumatik obzvláště důležitá. Pokud se svým nakladačem často terén měníte, není lepší řešení než zvolit pneumatiky pro kombinovaný terén.

Jak vybírat disky a pneumatiky a neudělat chybu?

U disků vybírejte také osvědčené výrobky. Samozřejmostí je i možnost volby oranžového disku oproti těm klasickým šedým. Pneumatiky pro smykem řízené nakladače jsou k dostání v mnoha dezénech. Oblíbené jsou jak radiální dezény, tak i diagonální dezény. Výběr svých nových pneumatik pro nakladač rozhodně nepodceňujte. Jen tak se můžete spolehnout, že vám pneumatiky vydrží i v náročných podmínkách.

Už se nemůžete dočkat, až svému nakladači pořídíte nové obutí? Tak vybírejte chytře.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.