Potřebujete si půjčit nákladní vozidlo? Víme, kde je pronájem nejvýhodnější!

Běžná cena ojetého tahače, který má „nalítáno“ kolem půl milionu kilometrů, se pohybuje řádově ve staticích. Nikdo vám navíc nezaručí, že bude další několik set tisíc kilometrů věrně sloužit. Ale co když se bez náklaďáku neobejdete, ale zároveň ho potřebujete jen na kratší časový úsek? Není nic jednoduššího, než se po něm poohlédnout v půjčovně nákladních vozidel a užitkových vozů. Pražská půjčovna přívěsů a užitkových vozidel AB TIR s.r.o. se na půjčování a pronájem nákladních aut, tahačů, návěsů a užitkových vozů dlouhodobě specializuje. V následujících řádcích se dozvíte podrobnosti.

TIR půjčovna nabízí nabízí široké spektrum užitkových vozidel na 3,5 tuny a v portfoliu najdete tahače, návěsy všeho druhu, ale také odtahová vozidla, vysokozdvižný vozík nebo traktor. Veškerá vozidla a technika jsou v perfektním technickém stavu a kompletně pojištěné – stačí si vybrat a okamžitě vyrazit na cesty. Samozřejmostí je neomezený počet kilometrů.

Půjčovna užitkových vozů a přívěsů udává ceny za pronájem po dobu jednoho měsíce, ale prakticky u všech vozidel nabízí možnost zapůjčení i na kratší dobu. K pronájmu budete potřebovat:

  • řidičský průkaz pro příslušnou skupinu
  • občanský průkaz
  • živnostenský list nebo výpis z obchodního rejstříku (v případě fyzické osoby – podnikatele)

Sepsání smlouvy trvá přibližně 15 minut, vratná kauce (na 10 % spoluúčast na havarijním pojištění) se skládá před předáním vozidla. Cena pronájmu zahrnuje kompletní pojištění pro cesty v rámci České republiky i v zahraničí.

TIR půjčovna zároveň nabízí zajímavé řešení pro zákazníky, kteří se po několikaměsíčním užívání rozhodnou pro zakoupení některého z vybraných vozů – nájem je následně odečten z ceny vozidla a po zaplacení doby pronájmu zákazník získá vozidlo s nulovou odkupní cenou.

Další informace a aktuální nabídku vozidel najdete na www.tirpujcovna.cz. Aktuálně si můžete vybrat z téměř 50 nákladních aut!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.