Proč vyrazit na dovolenou autem z půjčovny?

Cestování automobilem má spoustu výhod. Například to, že se nemusíme omezovat na jediné místo. Mobilita je skvělá vlastnost a vnáší do dovolené úplně jiný rozměr. Mít auto vždy po ruce je vskutku příjemné, ALE pouze za předpokladu, že stoprocentně odpovídá vysokým nárokům ze strany pasažérů. V praxi jde o dostatek místa, dobrou výbavu a bezpečnost. Pokud váš vlastní vůz zmíněným požadavkům nevyhovuje, nevadí – můžete si pronajmout ideální dopravní prostředek v autopůjčovně.

Větší auto vám ušetří spoustu peněz

Plánujete dovolenou společně s celou rodinou nebo větší partou přátel? Pokud jde o delší cestu, absolvovat ji ve dvou automobilech není příliš ekonomické. To se dá vyřešit pronájmem většího vozu – například Peugeot 5008 sveze až sedm osob a VW Caravele nabízí komfortní svezení až pro osm osob. Tyto automobily najdete v nabídce MADAuto (renomovaná autopůjčovna Praha).

Bohatá výbava pro pohodové cestování

Strávit spoustu hodin v autě může být pořádná nuda, a to především pro děti. I proto se vyplatí zapůjčení automobilu, který má bohatou výbavu. Multimediální systémy, případně mobilní internet a další příslušenství vám přijde vhod! Řidič zase upotřebí GPS s aktuálními mapami.

Na bezpečí záleží ze všeho nejvíc

Komfort při cestování je důležitý, ale ještě důležitější je bezpečnost posádky. Vyrazit ve starším vozidle na delší cestu je poměrně riskantní. I v tomto ohledu je vhodné zapátrat v nabídce autopůjčovny a zapůjčit si vůz, který má dobré hodnocení v testech Euro NCAP.

Proč si pronajmout vozidlo u MADAuto?

Zmíněná autopůjčovna MADAuto disponuje rozsáhlým vozovým parkem. Všechny vozy jsou v perfektní kondici a s bohatou výbavou. V Praze si můžete nechat vozidlo zdarma přistavit opět vyzvednout na libovolném místě. K automobilu dostanete zdarma GPS, dětskou sedačku a sněhové řetězy. Za menší příplatek i střešní nosič a box. Další informace najdete na www.madautopujcovna.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.