Recenze: Vybavení autoservisů a pneuservisů Golemtech

Rozhodli jste se , že se postavíte na vlastní nohy a zařídíte si autodílnu, autoservis, pneuservis či dokonce centrum zahrnující všechny zmíněné služby? Anebo již vlastní podnik máte, ale potýkáte se s problémem v podobě nevyhovujícího vybavení? Ať už jste na samotném počátku nebo v rychle jedoucím vlaku rozjetého byznysu, stoprocentně vás bude zajímat vybavení autoservisu a pneuservisů značky Golemtech. Již přes 10 let ho vyrábí česká firma Profitrading s.r.o., která se distancuje od zavedeného průměru. Hledáte-li někoho, kdo vám nabídne prvotřídní kvalitu, skladovou dostupnost a servis od A do Z, jste na správné adrese. Nedílnou součástí služeb je i návrh zařízení na míru specifických požadavků klienta. Ale vše pěkně popořádku…

Golemtech jde dál než konkurence a je to znát

Firma Profitrading s.r.o. se původně zabývala prodejem vybavení autoservisů a pneuservisů, přesněji dovozem a prodejem na přímou objednávku. K myšlence na vlastní výrobu přivedla vedení společnosti nedostatečná kvalita a provedení některých výrobků. Vznikla značka Golemtech, která se stala synonymem pro bezkonkurenční poměr ceny, užitných vlastností a prvotřídního zpracování. Nedají na ni dopustit ani přední hráči na českém trhu.

Golemtech, to jsou neustálé inovace a vývoj, který výrazně ovlivňují i sami zákazníci. Zkušení inženýři modelují nové zařízení v moderních 3D konstrukčních programech, které jim umožňují i simulaci. Mezi hlavní aspekty výroby patří zjednodušení strojů a snaha o snížení poruchovosti, což se profíkům opravdu daří. Zákazníci nedají dopustit na zanedbatelné náklady na provoz a zanedbatelnou údržbu.

Další důvody, proč vsadit na vybavení Golemtech

Za zmínku však stojí i příznivé ceny vybavení pneuservisů a autoservisu. Profitrading disponuje vlastními skladovými prostory a díky tomu, jakožto i vysokým obratům, může držet cenovou politiku ke spokojenosti klientů. A přičteme-li k cenám i nadstandardní servis, dopravu a montáž až na místo, není co řešit. Rozhodnete-li se pro Golemtech, budete s výrobcem v kontaktu po celou dobu užívání a nebudou si vás přehazovat smluvní partneři a externisté jako horký brambor. Chcete se dozvědět další informace? Pokračujte na www.golemtech.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.