Sháníte ojetého Citroena? Víme, kde vás při nákupu nenapálí!

Stojíte před obměnou vozového parku? Příjemná záležitost, kterou však může zkomplikovat nedostatek financí. Na druhou stranu – proč kupovat nové, když je zítra ojeté. A ojetých vozidel k mání spousta. Bohužel ne každé je v uspokojivé technické kondici, takže si při výběru musíte dát dobrý pozor. Máte-li spadeno na francouzské vozy značky Citroen, spíše než do bazaru, zavítejte k renomovanému autorizovanému dealerovi. V čem je tato varianta pořízení ojetého vozu lepší než bazar nebo nákup u přímého majitele?

Rozhodnete-li se pro koupi ojetého Citroenu, můžete tak učinit „na inzerát“ nebo v bazaru. V případě bazaru sice máte určitou jistotu, že vůz podstoupil alespoň nějakou kontrolu. Navíc dostanete záruku, která může trvat i několik měsíců. Na druhou stranu hrozí riziko stočených kilometrů (což u Citroenů tak často nestává, ale přece…) a netransparentní smlouvy. Svých práv nemusíte dovolat a nezbude vám, než do opravy investovat horentní částky.

C-Car – autorizovaný dealer, kterého si přijeli natočit filmaři od Citroenu

Obrátíte-li se na spolehlivou firmu, která se specializuje na prodej nových i ojetých vozů Citroen, pravděpodobně budete spokojeni. Tím spíš, pokud zavítáte do známého dealerství Citroen v Kralupech nad Vltavou. Společnost C-Car Svoboda působí na trhu od roku 2003 a mezi ostatními dealery v několika směrech vyčnívá.

V roce 2005, kdy byla C-CAR poměrně mladou firmou, si ji přijeli – jakožto příkladného dealera – natočit filmaři z Citroenu. Svým vstřícným přístupem k zákazníkům si společnost vybudovala perfektní renomé a v průběhu dalších let získali pracovníci tituly TECHNIK a MECHANIK EXPERT Citroen.

C-CAR je dostatečně velký dealer a nabízí široké spektrum nových i ojetých automobilů. Zároveň si zachovává charakter menší firmy, která zákazníkům věnuje veškerou péči. Komplexní portfolio služeb zahrnuje servis, prodej náhradních dílů a zajištění výhodného financování. Ojeté vozy Citroen jsou v perfektním stavu a vy se můžete na aktuální nabídku podívat třeba hned – najdete ji na www.c-car.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.