Střešní box pojme lyže, snowboard i dětský kočárek!

Potýkáte se ve svém vozidle s nedostatkem místa? Nevejde se vám všechno, co jste nuceni převážet, do kufru? Tak to převážejte na střeše? Ať již na střešním nosiči, či přímo ve střešním boxu!

Osobní automobily bohužel nejsou nafukovací. A čím vyšší počet osob v domácnosti, tím vyšší nároky na objemovou kapacitu vozidla. Nejvíce problematické většinou bývají rodinné dovolené. Vměstnat čtyřčlennou domácnost i s batožinou do jednoho vozu v mnoha případech bývá prakticky nemožné. Obzvláště pokud se vydává kempovat nebo na hory. Střešní nosiče pak bývají přímo nezbytné.

Co se vám nevejde do kufru vozu, převážejte na střeše!

Jejich prostřednictvím na střeše vozidla můžeme převézt náklad různého charakteru, který přesahuje možnosti vnitřních prostor vozidla. Nebo se do nich zkrátka nevejde. Na trhu se však setkáte se střešními nosiči různých typů, jejichž výběr je třeba podřídit především charakteru převáženého nákladu.

Zahrádky a příčníky

Předměty různých velikostí a tvarů je možné upevnit na tzv. zahrádku. To je nosič ve tvaru odolného koše přímo navrhovaný pro převoz zavazadel. Další možností jsou tzv. střešní nosiče neboli příčníky určené pro vozy bez podélných ližin. Ty se upevňují buď přímo pod střešní rám, nebo do střešního žlábku.

Praktické střešní nosiče

Střešní nosiče můžete mít ocelové, aluminiové a aerodynamické. Snadno se na střechu instalují nosiče aluminiové s praktickou T-drážkou, jejíž upevnění je záležitostí několika vteřin. Pokud máte střechu vybavenou příčníky, můžete na ní upevnit i střešní box. Jeho hlavní výhodou je, že převážené předměty či materiál ochrání před nepřízní počasí. A na vozidle může plnit i funkci zajímavého designového prvku. Obzvláště moderním vozidlům designové střešní boxy zkrátka sluší.

Věřte renomované značce

Mezi nejkvalitnější patří střešní boxy renomované značky Thule. Kvalitní, odolné, nenáročné na údržbu a se zajímavým designem. V nabídce najdete letní krátké boxy i delší zimní boxy na lyže. Ty ale pojmou i snowboard a dětský kočárek. V nabídce však najdete i špičkové nosiče lyží a kol na tažné zařízení, boxy na čtyřkolky a celou řadu příslušenství a doplňků.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.