Systém chytrých oprav laku aneb jak snadno a rychle navrátit lesk karoserii a diskům

Trápí vás odřený lak na vašem plechovém miláčkovi? Pokud jste opravu odkládali kvůli obavy z vysoké ceny, máme pro vás skvělou zprávu. Díky tzv. smart repair službám můžete svému vozidlu vrátit někdejší lesk mnohem levněji. V pražském OC Globus Zličín najdete populární službu PaintFixPro, díky které ušetříte spoustu peněz i času.

Proč si nechat opravit lak systémem PaintFixPro?

Oprava laku auta Praha je rychlá a levná. Doba trvání závisí na rozsahu práce, ale obvykle netrvá více než 2 – 4 hodiny. Díky inovativní technologii je oprava šetrnější k vozidlu a výsledek vypadá perfektně. Vám odpadnou starosti a výdaje spojené s přistavením a následným vyzvednutím auta. Během opravy si zajdete na nákupy nebo na kávu a nebudete nuceni nechat auto na několik dní v opravně.

opravaLakuPraha

Systém chytrých oprav je efektivním protože oprava probíhá pouze na poškozeném místě, a to bez nutnosti výměny dílu. Jedná se o úzce specializovanou ruční práci, takže je nutné, abyste své požadavky konzultovali přímo v dílně, případně předem zaslali fotografii dílu. Na základě posouzení získáte představu o ceně opravy.

Co (ne)lze opravit?

Zákazníci si nejčastěji nechávají opravit poškozený lak na náraznících, lemech blatníků, sloupcích u předních oken, klikách dveří a dalších místech. Systémem PaintFixPro lze opravit menší deformace plechů, nicméně velké plochy (např. škrábanec přes celý bok vozidla) bývají posuzovány individuálně. Provozovatel služby neopravuje kapoty a střechy.

Korekce laku před prodejem vozidla

Službu chytré opravy laku využívají i zákazníci, kteří se chystají na prodej automobilu a chtějí zvýšit jeho hodnotu. Zároveň mohou argumentovat, že vozidlo prošlo menší korekcí laku a nebylo zásadně bourané.

Atraktivní je také oprava odřených ALU kol Praha. Proces je podobný jako u opravy laku a oprava většinou probíhá bez nutnosti sundání celého kola či přezutí pneumatiky.

Další informace o chytrých opravách laku najdete na www.paintfixpro.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.