Taxi v Brně snadno a rychle díky mobilní aplikaci

Smartphony nám usnadňují každodenní život. Příkladem budiž praktická mobilní aplikace City Taxi, kterou ocení každý, kdo čas od čas využívá přepravu taxi službou. Patříte-li do cílové skupiny i vy, zřejmě nemusíme podotýkat, že cestování taxíkem je srovnatelné s adrenalinovým zážitkem. Operátor vám přislíbí vůz do několika minut, ale ten nepřijíždí. Spěcháte a nemůžete si dovolit, dorazit do cíle pozdě. Taxikář sice nakonec dorazí a odveze vás, jenomže nakonec vytasí cenu, se kterou jste nepočítali. Vaše každodenní rutina? Díky zmíněné appce již nikdy nic podobného nezažijete!

Mobilní aplikace City Taxi Brno umožňuje pohodlnou a jednoduchou objednávku vozu, a to kdykoliv a odkudkoliv. Je koncipována tak, aby bylo přivolání vozu maximálně intuitivní. Jak funguje?

Aplikace sama zaměří polohu, kde se zrovna nacházíte. Což přijde vhod vždy, když nedokážete přesně specifikovat adresu. Součástí je i cenová kalkulačka, pomocí které si vypočítáte orientační cenu ještě předtím, než dojde k objednání vozu. Výsledná cena se sice v určitých případech může mírně lišit v závislosti na přepravních podmínkách City Taxi, nicméně nijak výrazně.

Proces objednávky završíte volbou zvláštních požadavků. Budete potřebovat vícemístný vůz? Povezete speciální náklad? A co dětská sedačka? Vaše preference navolíte s předstihem, čímž eliminujete případné potíže. Poté jen vyplníte kontaktní údaje a je to. Na mapce můžete sledovat aktuální polohu vozu a odhadovaný čas přistavení.

Mobilní aplikace City Taxi Brno je navržena pro všechny operační systémy (iOS, Android, Windows Phone) a zároveň ji lze používat i v rámci internetového prohlížeče. Chcete-li se o ni dozvědět další informace, pokračujte na www.citytaxibrno.cz, kde najdete i náhledy zachycující proces objednávky.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.