Top 5 doplňků do auta, které na letních cestách jako když najdete

Léto udeřilo v plné síle a rtuť teploměrů prudce stoupající vzhůru nás přiměla k plánování, jak letos strávíme letní dovolenou. Podmínky pro vstup do cizích zemí se průběžně mění, proto se mnoho Čechů chystá vsadit na jistotu a plánuje objevovat krásy české přírody. Ideální je road trip, během kterého objedete značnou část republiky a zažijete v minimálním čase maximum dobrodružství. Přinášíme tipy na auto výbavu, která se vám bude během letního putování hodit.

Chladnička na cesty

Delší cesty ani auto výlety zakončené piknikem se neobejdou bez přenosných lednic a chladicích boxů. Autochladničky se spolehlivě postarají o čerstvost i správnou teplotu potravin. Lednice do auta s napájením 12, 24 nebo 230 V jsou proto ideálním řešením při převozu ovoce, zeleniny, masa, sýrů i dalších potravin a nápojů, které by v jinak nevyhovujících teplotách trpěly. Na Autodoplňky-obchod.cz najdete autochladničky i chladicí boxy v několika různých velikostech. Z našich testů víme, že do modelů s objemem třicet litrů se vměstná okolo osmnácti plechovek, do modelů s velikostí padesát litrů pak více než třicet.

Vybavení na kempování

Chystáte se autem na kempování v přírodě? Jako první zkontrolujte vaši výbavu. A pokud by něco chybělo, v e-shopu Auto-doplnky.cz to pravděpodobně najdete. V široké nabídce kempingového vybavení a příslušenství nechybí kempingový nábytek, batohy, houpací sítě nebo kuchyňské náčiní, pomocí kterého se i uprostřed lesa proměníte v šéfkuchaře. Porozhlédněte se nejen po praktických vychytávkách, ale také nezapomeňte na bezpečnost. Praktické LED svítilny, čelovky, cestovní nože a skládací lopatky – s promyšleným výběrem kvalitního vybavení vás totiž v přírodě jen tak něco nezaskočí.

Nabíječky do auta

Dnes už si téměř každý potřebuje dobíjet chytrou elektroniku i na cestách – zejména při zapnuté navigaci, puštěné muzice nebo při vyřizovaní delších telefonátů. U delších cest je neomezená výdrž baterie téměř nutností. Cestovní nabíječky do automobilového zapalovače jsou základ, kromě toho ale existují pro mobily, tablety a navigace i jiná zařízení se vstupními konektory micro USB či USB C. Na výběr máte ze standardních setů s jedním i více výstupy pro nabíjení několika přístrojů najednou. Na výletech do přírody přijdou vhod i klasické power banky.

Cestovní polštářky

Výrobci aut sice neustále přichází s pohodlnějšími interiéry, po opravdu dlouhé cestě ale bývají řidiči i pasažéři pořád rozlámaní. Jednoduchým řešením jsou nafukovací cestovní polštářky. Speciálně navržené polštářky jsou pohodlné i po hodinách strávených na cestě a můžete si u nich přifouknutím či ufouknutím přizpůsobit tuhost.

Parkovací hodiny

Vyhněte se zbytečným hádkám a problémům s policií i tam, kde nejsou automaty, a pořiďte si jedny parkovací hodiny do přihrádky spolujezdce. Zaberou pár centimetrů a ušetří čas i nervy trávené s hledáním místa při parkování.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.