Víme, kde si můžete půjčit auto na dovolenou bez kauce!

Chystáte se na dovolenou po vlastní ose, ale pochybujete o schopnostech svého auta? Pokud vás čeká cesta dlouhá stovky či tisíce kilometrů, neriskujte a vydejte se na ni ve voze z autopůjčovny. Vyberte si automobil, který je v perfektní technickém stavu a zároveň vyhovuje vysokým nárokům na pohodlné a maximálně bezpečné cestování. Prozradíme vám, která rodinná autopůjčovna v Praze disponuje rozsáhlým vozovým parkem a nevyžaduje složení kauce!

Vaše dovolená může začít s prvním sešlápnutím plynu a nikoliv až poté, kdy ve stavu absolutního vyčerpání po náročné cestě vystoupíte u hotelu. Stačí si vybrat prostorný a dobře vybavený vůz, který s přehledem pojme vás, vaše rodinné příslušníky, bagáž a možná i tchyni – za podmínky, že vám nebude mluvit do řízení a vůbec se bude chovat podle vašich představ.

Odrazovala-li vás v minulosti od zapůjčení auta v půjčovně vysoká kauce, nyní již nemusí. Půjčovna vozů West Car Praha funguje již od roku 1989 a patří k prvním firmám, které vznikly ještě na území Československa. A právě tato renomovaná autopůjčovna kauci nevyžaduje.

V případě West Car Praha můžete využít možnost krátkodobého i dlouhodobého pronájmu některého z vozů světových značek. Zastoupeny jsou vozy Audi, BMW, Ford, Mercedes – Benz, Škoda, Peugeot, Renault, Volkswagen a Volvo, a to s manuální i automatickou převodovkou. V nabídce najdete kompaktní vozítka i velká SUV, automobily s standardním pohonem kol i vozy 4×4. Vozový park je v perfektním stavu, takže se nemusíte bát, že vás auto během cesty zradí a z vaší dovolené se stane noční můra.

Zapůjčení auta je snadné. Stačí prokázat totožnost (podmínkou je min. 21 a řidičský průkaz s min. dvouletou platností), zaplatit a vyrazit. Vybrané vozy jsou v akci a můžete si je zapůjčit za velmi výhodnou cenu! Více na http://www.autopujcovna-west-car-praha.cz/.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.