Volných bytů je jako šafránu

Hledáte byt v Brně? Odpovídáte na inzeráty, aktivně komunikujete a přesto jste neúspěšní? Máte pocit, že vám každá lukrativní nabídka uteče před nosem? Slyšíte stále dokola, že dal majitel přednost jinému zájemci? Neklesejte na mysli. Poradíme, jak z toho ven.

Poptávka po volných bytech k prodeji či pronájmu převyšuje nabídku. Jak tedy uspět v konkurenci nespočtu žadatelů, kteří se na každou volnou kapacitu „slétnou jako včely na med“? Jednoznačně si přiznejme, bez pomoci profesionálů to půjde jen těžko.

Proč oslovit odborníky?

Nebojte se oslovit odborníky z oblasti realit. Mají dostatek zkušeností, času, ale i kontaktů, aby dokázali pružně reagovat na každou volnou nabídku. Trh nemovitostí mají v malíčku a nezaskočí je žádná záludnost, na které by mohl nezkušený jednotlivec pohořet. Realitní makléř dokáže přesně definovat rozdíl mezi pronájmem, podnájmem a z toho vyplývajících práv a povinnosti.

Realitní makléř má rovněž on-line přístup do katalogu nemovitostí, dle něhož může vytipovat lokality a potažmo i konkrétní nemovitosti, které by vám mohly vyhovovat. Katalog umožní on-line formou zjistit kategorii bytu, velikost, typ zástavby, vlastnictví, užitnou plochu, stav budovy, energetickou náročnost, ale hlavně cenu, za kterou je možnost si byt pronajmout.

Rezervace na jeden KLIK

V případě, že se vám bude nemovitost líbit, lze zájem o ni projevit okamžitě on-line formou a spojit se se svým makléřem, který už zařídí vše potřebné. Většinou je k dispozici fotodokumentace i videoprohlídka nemovitosti, která hodně napoví už na první pohled. Realitní kancelář dohodne osobní prohlídku a v případě, že „to klapne“, připraví veškeré smluvní podklady a záruky.

Unicareal, realitní kancelář s působností v Brně a okolí, vybírá svým klientům makléře tak, aby si porozuměli a vzájemně respektovali, že každá realitní transakce je unikátní a individuální záležitostí. Spokojený zákazník je totiž tou nejlepší reklamou, jakou může trh nemovitostí mít.

Unicareal s.r.o.

Roubalova 455/4

Brno-střed-Stránice

602 00

Tel: 541 211 876

Email: info@unicareal.cz

https://www.unicareal.cz/

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.