Výkup aut za hotové vyřeší váš problém i do 24 hodin

Nechte si rychle ocenit vůz a do 24 hodin získejte peníze na ruku. I takto funguje služba Výkup aut. Je řešením, když se chcete zbavit starého auta, ale i když potřebujete rychle peníze na ruku.

Jak nejlépe prodat auto?

Služba Výkup aut je dnes velice žádanou formou odprodeje vozidla. Zkoušet dnes totiž prodávat automobil přes standardní bazar je dost ošemetné. Stále častěji jsou majitelé automobilů odmítání. Aut je totiž v bazarech přetlak. Ty bazary, které nabízely výkup aut, dnes navíc tlačí ještě více na nižší cenu než dříve. Pokud necháte auto v autobazaru čekat na nového majitele, asi se načekáte. Nebo vám bazar po čase automobil vrátí s tím, že o něj nebyl zájem.

Ještě problematičtější je situace, pokud jde o prodej svépomocí přes různou online inzerci. Zájemci se najdou, ne každý se však spolehlivě dostaví na prohlídku automobilu ve smluvený čas. Často si berete dovolenou, ale zájemce nedorazí. Každý navíc tlačí na cenu a chce slevu až za hranicí rentability. Následně se kupci ozývají i s dodatečnými žádostmi o slevu z původní ceny. Vždy lze tvrdit, že něco nefunguje, jak mělo, a vy máte povinnost držet na automobilu zákonnou záruku (odpovědnost za vady).

Služba Výkup aut se prosadila díky své serióznosti a rychlosti

Můžete se rozhodnout skutečně z minuty na minuty, bez toho, abyste dávali dohromady smlouvu a další administrativní náležitosti. To vše má společnost připraveno ve velice jednoduché a přehledné formě.

Celý proces je navíc velice rychlý. Na základě telefonátu či e-mailu získáte předběžný odhad výkupné ceny za automobil. Už do 24 hodin k vám, kamkoliv v České republice, může dojet zástupce firmy. Na místě se podepíše jednoduchá smlouva a firma si na vlastní náklady automobil odveze. Peníze jsou vám rovněž vyplaceny na místě, a to přímo na ruku. Takže i pokud na prodej tlačíte kvůli finančním problémům, je prodej automobilu tímto způsobem skutečně řešením. Rychlým a bez nutnosti nechat si peníze posílat na účet. Obrovskou výhodou je, že za automobil dál nenesete žádné záruky. Firma vykupuje automobily jakéhokoliv stáří a v jakémkoliv stavu. Včetně automobilů bouraných či nepojízdných autovraků.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.