Proč bychom měli používat regály na pneumatiky?

Regály na pneumatiky nejsou běžnou součástí garáží, a to ani u toho, kdo vlastní automobil. Přitom se jedná o velice praktické zařízení, které může velmi dobře posloužit. A to hned několika důvody. Prodejci pneumatik už tyto výhody znají a používají je. Dlouhodobým skladováním letních nebo naopak zimních pneumatik v nevyhovujících podmínkách může způsobit jejich poškození a zkrácení jejich životnosti.

Lepší uspořádání

Díky regálu nebo držáku na pneumatiky získáte větší přehlednost. Je lepší skladovat pneumatiky na jednom místě, než když jsou rozházené po celé garáži. Právě regály mohou zajistit to, že pneumatiky budete mít přehledně na jednom místě. Navíc také šetříte prostor a materiál pneumatik, který zbytečně nezatěžujete.

Bezpečné skladování

Pneumatiky umístěné do regálů nebo držáků na pneumatiky jsou skladovány tak, jak to vyžadují. Pokud budete navíc pneumatiky převážet, je to bezpečnější i s regálem. Avšak předtím, než je do stojanu uložíte, měli byste je řádně očistit. Pokud na pneumatikách necháte nečistoty, mohou přispět k nižší životnosti pneumatik.

Úspora prostoru

Pokud máte doma více aut, pak oceníte, když své pneumatiky budete moci skladovat všechny u sebe. Můžete si zakoupit regály, které jsou vhodné i pro větší množství pneumatik. Díky tomu šetříte prostor a uskladněné pneumatiky působí kompaktnějším a úhlednějším způsobem. Regály na pneumatiky jsou dostatečně odolné, takže vydrží opravdu dlouho.

Udržení pneumatik v co nejlepším stavu

Velkou výhodou regálů na pneumatiky je to, že pneumatiky zároveň chrání. Možná ve vaší garáži nebo sklepě není dostatek prostoru, takže byste pneumatiky často přemisťovali z jedné strany na druhou. Uskladnění v regálu chrání pneumatiky před ošoupáním. Navíc všechny pneumatiky přesunete najednou. Pneumatiky uskladněné na volno by mohli svým pádem způsobit také zranění. Takže skladování v regálu je mnohem bezpečnější.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.