Na elektrokole urazíte 100 Km za 5 Kč

Hledáte způsob, jak snížit náklady vynaložené za dopravu? Předtím, než se zaměříte na automobily s úspornějšími motory, zvažte, zda auto opravdu potřebujete. Někdy zkrátka není zapotřebí kanón na vrabce, no a vy možná nakonec upřednostníte jednostopé vozidlo v podobě elektrokola. Jde o ideální dopravní prostředek, který vás v hustém městském provozu zaručeně nezklame. My jsme se zaměřili na nabídku českobudějovické rodinné společnosti RAVO CB s.r.o., která se na prodej elektrokol značek Guewer a Hanscraft, mopedů a skútrů specializuje.

S elektrokolem budete jezdit za hubičku

Začněme u elektrokola, které je nejekonomičtější variantu. Disponuje úsporným elektromotorem, který dokáže kolo rozpohybovat na rychlost až 25 km/hod. Některá elektrokola se chlubí dojezdem až 100 km, ale v praxi záleží na zatížení a charakteru terénu, ve kterém se pohybujete.

Elektrokola v nabídce RAVO CB disponují regulací rychlosti v podobě pedálového asistenta s pomocí při rozjezdu a nastavitelným stupněm příšlapu na ovládacím panelu. Na žádost zákazníka lze připojit i plynovou rukojeť.

Elektrokola jsou cenově dostupná, skladná (nepotřebujete garáž) a zaparkujete je v podstatě kdekoliv. Dá se na nich jezdit téměř po celý rok a náklady vynaložené za energii jsou zanedbatelné. A když se akumulátor vybije, jednoduše začnete šlapat. Potřebujete snad další důvody, proč si jedno nepořídit?

Víte o tom, že 100 ujetých kilometrů nestojí více než 5 Kč? Akumulátory přitom vydrží 8 až 12 let.

Nekupujte zajíce v pytli a využijte možnost zapůjčení elektrokola

RAVO CB zároveň nabízí k zapůjčení špičková elektrokola značky GUEWER. Nebudete-li se moct rozhodnout, vyřešte své dilema zapůjčením. A pokud se nakonec přeci jen přikloníte k vlastnímu elektrokolu, bude vám půjčovné odečteno z pořizovací ceny (do výše 1000 Kč). Půjčovna elektrokol je řešením pro každého, kdo stále váhá.

Další informace najdete na www.ravocb.cz.

You may also like...

1 Response

  1. Lubajz napsal:

    Můžu jenom potvrdit 🙂 Mám toto https://www.krabcycles.cz/Elektrokola/Horska-774/Trek-Powerfly-5-2016 a nemohu si vynachválit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.