Autoservis Máca: Proč si pro nové nebo ojeté auto zajet do Jihlavy?

Dosluhuje vám současné vozidlo nebo jen toužíte po změně a poohlížíte se po novém přírůstku do vašeho vozového parku? Ať už vaše volba padne na zbrusu nový automobil nebo ojetinu, nepodceňujte volbu prodejce a obraťte se na renomovaného prodejce. A pokud máte spadeno na vůz značky Škoda, Fiat nebo Seat, neváhejte navštívit zavedenou firmu Auto Máca. V následujících řádcích vám prozradíme, proč se cesta do jihlavského autocentra vyplatí.

Společnost Autocentrum Máca vstoupila na trhu již v roce 1992 a vypracovala se mezi nejvýznamnější autorizované dealery značek Škoda a Seat v regionu Vysočina. Nabídka byla v roce 2009 rozšířena také o prodej aut Fiat, a to včetně servisu užitkových vozů.

V autocentru se vás ujmou kvalifikovaní pracovníci, kteří se vám budou ochotně věnovat a rádi vám doporučí vhodný model i případné financování. Nechte si vozy předvést, svezte se a udělejte si vlastní názor. Na své si však přijdete i s omezeným rozpočtem. Zdejší ojeté vozy totiž nejsou synonymem pro nespolehlivá a stará auta, na která narazíte v autobazarech. Pokud vám něco říká program Škoda Plus, tak víte, co od ojetin čekat. Jedná se o vozy ve špičkovém technickém stavu, z nichž žádné není starší 18 měsíců. Na tachometrech najdete méně než 30 tisíc kilometrů a dostanete čtyřletou záruku. I na tyto vozy získáte výhodné financování, atraktivní pojištění a možnost bezplatné roční kontroly.

Nedílnou součástí autocentra je i Autoservis Máca ve kterém se vám postarají o veškeré záruční a pozáruční opravy vozů výše uvedených značek. S nepořízenou však neodjedou ani majitelé automobilů Volkswagen. Autoservis provádí i odborné montáže veškerého příslušenství a doplňků a přestavby na LPG. Zkušení servismani a moderní vybavení budiž garancí rychlých a kvalitních služeb.

Co dodat závěrem? Autocentrum Máca nepatří mezi špičku ve svém regionu náhodou. Přesvědčte se o kvalitách služeb sami a přidejte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří na jihlavskou firmu nedají dopustit. Další informace najdete na www.automaca.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.