České moto oblečení MBW: Pro bezpečnou a komfortní jízdu ve velkém stylu

Letošní motorkářská sezóna je v plném proudu a milovníci jednostopých vozidel si už nějaký ten pátek užívají každý ujetý kilometr. Patříte k moto-nadšencům i vy? V tom případě určitě víte, že se nevyplácí podceňovat kvalitu moto oblečení. Chcete-li si jízdu vychutnat plnými doušky, nestačí jezdit bezpečně, ale také si obléct pohodlný outfit, který vás ochrání. Takže pokud ve vašem šatníku kvalitní oblečení na motorku chybí, je nejvyšší čas vše napravit. Zaměřili jsme se na výbavu českého výrobce MBW, která vás před nepříjemnými pády ze sedla spolehlivě ochrání.

Moto oblečení MBW snoubí vysokou míru bezpečnosti, atraktivní design a cenovou dostupnost. Naleznete na něm celou řadu bezpečnostních prvků:

 • bezpečnostní švy
 • certifikované vnitřní protektory
 • vnější protektory pro intenzivnější ochranu
 • páteřový chránič
 • kvalitní antiabrazivní materiály
 • elegantně zakomponované reflexní prvky

V nabídce je kompletní sortiment moto oblečení: moto kombinézy, kalhoty a bundy na motorku, rukavice, funkční termo prádlo, široké spektrum doplňků a v neposlední řadě také oblečení na motocross.

Proč jsou důležité bezpečnostní švy?

Ať už si vyberete jednodílnou nebo dvojdílnou kombinézu, ochrání vás velké množství ochranných prvků jako chrániče kloubů, bezpečnostní švy a reflexní prvky. Bez bezpečnostních švů (splňují normu ISO 4916) by nemohl otěruvzdorný materiál splnit svou funkci – klasické švy by vysoké zatížení nevydržely. Oblečení MBW vydrží i v případě, že jsou viditelné švy obroušeny. O tom se názorně přesvědčil jezdec Martin Frank z Rikimota, který v závodě CEC 2009 v Brně „otestoval“ výdrž moto kombinézy MBW Shark při pádu ve 140 km/h.

MBW jde dál než normy

V moto oblečení MBW najdete kvalitní protektory značek Winner, Softac a Zumatex, které splňují přísné Evropské normy (EN 1621). Ve všech bundách, kombinézách a kalhotách jsou vyjímatelné – ať už kvůli snadnějšímu čištění nebo většímu komfortu při procházce na výletě.

Kvůli vyšší ochraně jsou v oblečení také vnější chrániče, které při zkouškách odolnosti Státní zkušebnou dosáhly vynikajících výsledků. Díky vnějším chráničům je ochrana proti oděru a nárazu 1,8 x vyšší než u oblečení bez těchto prvků.

Přísnou prověrkou prošel také páteřový chránič, což dokládá certifikační nášivka.

Pokud vaše současné motooblečení neodpovídá vysokým standardům, vydejte se na nákupy na www.m-b-w.cz. Aktuální nabídka je velmi pestrá a najdete v ní oblečení vhodné pro kratší projížďky ve městě (např. kevlarové džíny), i pro delší cesty nebo jízdu v terénu (např. klasické moto kalhoty). Designové zpracování vás nadchne – jde ruku v ruce s nejnovějšími trendy, takže nebudete jezdit jen bezpečně, ale také stylově!

You may also like...

2 Responses

 1. Papp Miroslav napsal:

  Tel. +421 918 915 249
  prosím Vás už dva tyždne zhaňam Kombinézu MBW SNIPER BLUE pánska vo velkosti č. 50
  Už sa prosím nedá zohnať nikde? Bol by som šťasný ak by sa jedna niekde objavila na sklade.
  Ďakujem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.