Kde není garáž, pomůže autoplachta

Nemáte k dispozici garáž a děsíte se chvíle, kdy se výkyvy počasí podepíší na karoserii vašeho vozu? Koroze, uhnívání gumových částí, ale také odřený lak – jak jen automobil ochránit i bez přístřešku? Řešení je naprosto jednoduché. Pořiďte si kvalitní autoplachtu, která životnost vašeho auta výrazně prodlouží. Zaměřili jsme se na autoplachty, které již od roku 1995 vyrábí Petr Štěpáník. Proč byste měli zvážit nákup i vy?

Autoplachta poskytuje vozu 100% ochranu před zlomyslnými náladami matky přírody. Nepromokavý a vysoce odolný materiál vydrží několik let a zajistí, aby se na vašem vozidle nepodepsal déšť a UV záření. Navíc předejdete riziku poškrábání laku a během letních měsíců nebude docházet k přehřívání interiéru.

Nabízí se i další důvody, proč si autoplachtu pořídit, a to i přesto, že garáž máte. Kdykoliv vyrazíte na cesty, vezmete si ji s sebou. Natažení je snadné a rychlé a díky gumám ve přední i zadní části nedojde k nežádoucímu sklouznutí. Jinými slovy – autoplachty od Petra Štěpáníka drží jako přibité. Při upevnňování se neušpiníte, jednoduše plachtu přetáhnete přes okraj vozidla

Petr Štěpáník vyrábí autoplachty z nylonu, který je velmi pevný a přesto lehký. K objednávce dostanete praktickou brašnu, do které plachtu složíte. K mání jsou tři základní velikosti, které sedá na všechny typy vozů.

A to není vše. V nabídce na www.peplachty.cz najdete také reflexní vesty, které patří k povinné výbavě vozidla. Vesty odpovídají evropský normám viditelnosti a splňují kritéria certifikátu CE. Mají univerzální velikost a stejně jako v případě autoplachty k nim dostanete malou taštičku.

Zakrývací plachty Petra Štěpáníka jsme si nevybrali náhodou. Na trhu je množství podobných výrobků, z nichž některé jsou k dostání levněji. Počáteční úspora se však z dlouhodobého hlediska v žádném případě nevyplatí – autoplachty, jakožto i zakrývací plachty a ostatní výrobky značky Peplachty vynikají svou kvalitou. Celé roky vám budou skvěle sloužit.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.