Autoservis a pneuservis Renecar (Praha 5): Špičkové služby od A do Z

Co si počít, když motor začne ztrácet výkon? Když potřebujete vyvážit pneumatiky, opravit poškrábaný lak nebo vyměnit naprasknuté přední sklo? Pokud nedisponujete vlastní dílnou, nezbude vám, než upalovat do autoservisu. Otázkou je, kde se budou o vašeho plechového mazlíčka starat tak, jako by byl jejich vlastní… Už jste slyšeli o Renecar? Autoservis & pneuservis Praha 5 nabízí široké spektrum služeb a bezesporu patří na seznam nejlepších autoservisů v hlavním městě.

Ať už jsou vaše problémy jakéhokoliv charakteru, v Renecar je vyřeší k vaší spokojenosti. Autoservis a pneuservis na Praze 5 poskytuje servis pro vozy všech typů a značek. Firma byla založena v roce 2003 a od počátku staví na jednoduché filosofii – jádro týmu zaměstnanců tvoří zkušení profesionálové, kteří se zákazníkům věnují individuálně a k opravám přistupují svědomitě a pečlivě. Za zmínku stojí také moderní zázemí a velmi příjemné ceny.

Buďme však trochu konkrétnější. Jaké služby Renecar nabízí?

V rámci rychloservisu provádí na počkání drobné úkony a opravy jako je výměna oleje či brzdových destiček apod.

Na složitější úkony je vhodné se objednat. Renecar zajišťuje veškeré mechanické opravy, samozřejmě i náročnější úkony jako generální oprava motoru. Ve výčtu služeb nechybí geometrie náprav a pravidelné servisní prohlídky.

Chybu neuděláte ani v případě, že do Renecar zavítáte kvůli závadě na elektrickém okruhu, přípravě na STK a měření emisí nebo výměny autoskla z povinného ručení.

Bude-li rozsah oprav většího charakteru a vy váš vůz budete muset nechat v servise, Renecar vám zapůjčí náhradní vozidlo. V případě, že jde o opravy v rámci pojistné události, kterou jste nezavinili vy, je zapůjčení náhradního vozidla zcela zdarma.

Co dodat závěrem? Pneuservis a autoservis Praha 5 Renecar si vás svým přístupem získá. Podrobnější informace najdeta na www.autoservis-renecar.cz.

You may also like...

1 Response

  1. koupe autodilu napsal:

    Mohu jen rici, z eje to uleva, najit nekoho, kdo opravdu vi, o cem pise na internetu. Jasne vite, jak predvest problem na svetle a ucinit ho dulezitym. Tohle by si melo precist vice lidi, aby pochopili tuhle stranu pribehu. Nemuzu uverit, ze tenhle web neni vice popularni, protoze na psani mate dar.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.