Proč si půjčit dodávku namísto pořízení vlastního užitkového vozu?

Potřebujete dodávku, ale zároveň ni nemáte dlouhodobé využití? Není nic jednoduššího, než si ji půjčit – přesto se spousta lidí půjčovnám vyhýbá. V následujících řádcích vám prozradíme všechny podstatné výhody, které vám zapůjčení dodávky přinese. Rozhodnutí bude na vás…

1. Pronájem dodávky může být výrazně levnější než pořízení vlastního vozu. Pokud například vyrážíte jednou ročně na dovolenou ve větším počtu lidí a po zbytek roku by vám dodávka zahálela v garáži, raději si ji půjčte.

2. Pořizovací cena kvalitního užitkového vozu není malá a musíte připočítat také náklady za průběžný servis. Alternativa v podobě ojetiny není dvakrát výhodná – v bazarech většinou natrefíte na dodávky, které toho mají leccos za sebou a je finančně náročné je dát do pořádku.

3. Pronajmete-li si dodávku na dovolenou, výrazně snížíte cestovní náklady, a to nejen za pohonné hmoty, ale také mýtné nebo trajekty. Navíc si užijete spoustu legrace – cestovat ve větším počtu lidí bývá velmi zábavné.

4. Obrátíte-li se na zavedenou půjčovnu s dobrým jménem (např. půjčovna dodávek Maxipůjčovna), dostanete k dispozici zánovní a velmi dobře seřízení auto, u kterého je riziko poruchy minimální. A pokud se přeci jen něco přihodí, půjčovna vám poskytne náhradní vozidlo.

6. V půjčovně si vyberete přesně ten typ dodávky, který v danou chvíli potřebujete. Může to být dodávka pro 7 nebo 9 lidí, valník… Podívejte se na vozový park půjčovny dodávek a posuďte sami.

7. A našly by se i další důvody, proč je výhodnější zavítat do půjčovny. Co třeba ekologie? Kdyby si každý, kdo užitkové vozidlo potřebuje jen na pár dní v roce, koupil vlastní dodávku, nebylo by to příliš ohleduplné k životnímu prostředí. Sdílení věcí – a automobilů nevyjímaje – je trendy!

Tip na závěr: Chcete-li si půjčit spolehlivou dodávku levně (již od 800 Kč na den), obraťte se na výše zmíněnou půjčovnu užitkových vozů Maxipůjčovna. Další informace najdete na www.autopujcovna-pujcovna-dodavek.cz.

You may also like...

1 Response

  1. Michal napsal:

    Samozdřejmě, že si nebudu kupovat dodávku kvůli jednomu stěhování. Půjčil jsem si dodávku tady http://www.autopujcovna-pujcovna-dodavek.cz/ a vše bylo ok. Navíc bylo fajn si na den vyzkoušet jiné auto,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.