Autonehoda? Víme, komu volat jako první!

Pokud se stanete viníky či poškozenými při dopravní nehodě, je třeba danou situaci ihned řešit. V první řadě je nutné splnit všechny zákonné povinnosti spojené s nahlášením či sepsáním nehody. Následně je třeba postarat se o váš vůz. Je-li nepojízdný, pomůže nonstop odtahová služba. Té stačí zavolat a rázem jenom počkat na příjezd profesionálů, kteří váš vůz naloží a odvezou na požadované místo. To platí nejenom o tuzemských nehodách, ale i nehodách v zahraničí – v případě že využijete společnosti CZ – assistance.

Vůz si můžete nechat ihned opravit

Je jasné, že stane-li se nehoda daleko od vašeho bydliště, převoz až ke známému servisu by byl poměrně nákladný. Je proto třeba hledat někoho v dané lokalitě. I zde přijdou služby firmy CZ – assistance vhod. Proč? Důvod je prostý – firma zároveň provozuje i špičkový autoservis v Brně, který vám může pomoci. Z hlediska rozsahu poskytovaných služeb se zaměřuje na všechny hlavní problémy, které mohou z autonehod plynout. Tedy:

  • Klempířské práce
  • Mechanické práce
  • Lakýrnické práce

Přijet však nemusíte jenom se svým nabouraným vozem, protože brány servisu jsou pro vás otevřeny i v rámci běžných požadavků na servis, opravu, nebo kontrolu. Kromě klasického servisu provozuje firma i vyhlášený pneuservis v Brně. Ten se může hodit jak před zimní a letní sezonou, tak i ve chvíli, kdy potřebujete opravit naražené a poškozené plechové či hliníkové disky.

Jak je to s cenami? Velmi nízké

Co každého z nás jistě zajímá, to jsou i ceny. Těch se určitě není třeba bát, protože patří mezi nejnižší na trhu. Pamatujte i na to, že v mnoha případech vše hradí pojišťovna. Nejste-li viníkem nehody, či máte havarijní pojistku, může být oprava karoserie a desítky dalších prací účtována právě pojišťovně. Cenu tedy řešit nemusíte. Vaším cílem je tedy hlavně kvalita, na kterou se u CZ – assistance můžete spolehnout.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.