Hledáte úsporný a cenově dostupný vůz? Vsaďte na Dacii

Milovníci rychlé jízdy se nejčastěji orientují na vozy sportovní, podnikatelé zase na ty manažerské. Nejběžnější klientelou v oblasti nových vozů však je běžná rodina. A ta má požadavky poměrně jasné. Měla by to být dostatečná velikost vozu, úspornost a samozřejmě nízká cena. To vše dokáže nabídnout značka Dacia. O té se v posledních letech hovoří i v souvislosti se spolehlivostí, stejně jako s vysokou kvalitou a tedy i dlouhou životností jednotlivých komponent a vozu jako takového. Zaujme však i svým designem.

Kam pro nový vůz vyrazit?

Aby bylo vše splněno do poslední tečky, je nutné vědět, kde daný vůz koupit a kde si můžeme být jisti profesionálním a individuálním přístupem. Tím místem je Dacia Praha. Autosalon, který se aktuálně specializuje na nabídku nových vozů této značky, které rozhodně nezklamou ani vás. Nezaměřuje se ale pouze na nové vozy. Podíváme-li se na aktuální oblasti činnosti této firmy, může nám jako zákazníkům nabídnout:

  • Prodej nových a ojetých vozů
  • Záruční a pozáruční servisní činnost
  • Služby pneuservisu
  • Prodej náhradních dílů a veškerého příslušenství

Jak můžeme vidět, oblast služeb je skutečně široká a tak máme jako zákazníci jistotu, že nám bude vyhověno, ať už na pobočku přijedeme s čímkoliv – tedy s jakýmkoliv požadavkem, jakoukoliv potřebou, nebo jakýmkoliv problémy. Ty ovšem příliš časté nejsou. Jak jsme zmínili, vozy Dacia dnes patří z hlediska spolehlivosti mezi špičku našeho trhu.

Jaký vůz můžeme doporučit?

Výše jsme uvedli, že právě u této automobilky lze najít atraktivní vozy, které jsou určeny pro přepravu celé rodiny. Kde je koupit již víte. Nyní se pojďme zaměřit na to, jaký konkrétní model by měl ulpět ve vašem hledáčku. Nechcete-li dělat kompromisy a chcete-li odjet aktuálně s tím nejlepším, vsaďte na model Dacia Lodgy. Proč právě na tento? Jelikož nabídne dokonalé pohodlí a dostatek místa pro každého, skvělé jízdní vlastnosti, ale hlavně velký zavazadlový prostor. Ten hravě strčí do kapsy všechny své konkurenty ze segmentu vozů kombi. Navíc můžete volit jak mezi klasickou pětisedadlovou verzí, tak i mezi provedením, které je určeno pro celkem 7 pasažérů. Ideální, jak vozit nejenom své děti, ale třeba i jejich kamarády.

Vsadit můžete i na další modely

Není to jenom tento vůz, protože výše zmíněný autosalon i značka samotná nabídne i několik dalších kvalitních a úsporných vozů. Zůstaneme-li u rodinného segmentu, určitě nezklame model Logan MCV, popřípadě velké a hlavně bezpečné SUV Dacia Duster. Vsadit však lze i na klasiku, v podobě modelů Sandero nebo klasického Loganu. A pokud podnikáte a jste drobným živnostníkem, třeba v oblasti řemeslných prací, může automobilka a její nabídka potěšit i vás. Proč? Jelikož v rámci tuzemského trhu nabídne i vozy Dokker a Dokker Van. Ideální způsob, jak pohodlně převážet nářadí, materiál, ale i své spolupracovníky.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.