Ford – značka s unikátní historií, přístupem i automobily

Pokud bychom vytvářeli seznam prestižních celosvětových automobilek, nesmíme zapomenout ani na známou a oblíbenou značku Ford. Tedy konkrétně Ford Motor Company. Její historie sahá do roku 1903 a je spjata s jedním unikátním jménem v oblasti byznysu, kterým je Henry Ford. Právě její zakladatel je znám především unikátními postupy výroby, protože jako první zavedl metody masové výroby vozidel. To znamenalo možnost nejenom rychlejší produkce, ale i snížení nákladů. Tohoto modelu automobilka s mnoha inovacemi využívá dodnes.

Cíl společnosti – nabídnout automobil každému

Současný cíl společnosti jistě lehce naráží i na minulost, kdy bylo cílem zakladatele nabídnout kvalitní a dostupná auta každému. I nyní se automobilka snaží nabídnout hlavně prvotřídní vozy jak ze segmentu rodinných vozů, tak ze segmentu těch užitkových, stejně jako ze segmentu luxusních. Budeme-li konkrétní, je současnou špičkou na trhu Ford Mondeo. Ten se chlubí nejenom elegantním designem, luxusním interiérem, nebo skvělými jízdními vlastnostmi. S vozem je spojena i celá řada inovativních prvků, kam rozhodně patří:

  • Úsporné motory EcoBoost
  • Inteligentní systém ochrany IPS
  • Inteligentní LED světlomety

Že se nejenom tomuto vozu, ale i automobilce samotné na našem trhu poměrně daří, to dokazují nejenom aktuální, ale i historická čísla. Ta nejzajímavější se týkají roku 2009, kdy bylo v ČR zapsaných více než 18 500 automobilů této značky! A jaké vozy dominovaly? Fusion, Focus a Transit.

Bohatá nabídka i nyní

I dnes samozřejmě nemusíme být ochuzeni o zajímavé modely, které často stále vycházejí z prvních generací, které již mají svou největší slávu za sebou. A jak se přesvědčit o kvalitách značky na vlastní kůži? Nejlepší cestou je zavítat ke konkrétnímu dealerovi. Dobrou volbou je firma MOTOL BENI a.s., která působí na třech pobočkách v Praze. Nabízí profesionální přístup a samozřejmě i bohatý výběr nových i ojetých vozů značky Ford. Více na www.fordmania.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.