TIR Shop: Náhradní díly pro kamiony a nákladní vozy

Máte na starost rozsáhlý vozový park, ve kterém nechybí ani nákladní vozy a kamiony? Ať už podnikáte v autodopravě nebo se zabýváte servisem, pravděpodobně moc dobře víte, že není příliš ekonomické podceňovat údržbu. Vysoce namáhaná vozidla, která jsou v provozu téměř nepřetržitě, jsou náchylná na poruchy mnohem více než osobní vozy. Rozsáhlé opravy bývají komplikované a nákladné, nicméně jim lze předejít včasnou výměnou komponentů, které jsou již opotřebované či nejsou plně funkční. Kvalita náhradních dílů je přitom rozhodující.

Vyplatí se šetřit na náhradních dílech?

Odpověď na otázku zřejmě znáte. Na náhradních dílech se rozhodně nevyplácí šetřit – nekvalitní díly vypoví službu ještě dříve, než se stačí zaběhnout. Raději věnujte dostatek času hledání prodejce, který vám nabídne optimální poměr ceny a kvality. Patří mezi ně také TirShop.sk, kde z pohodlí domova nakoupíte široké spektrum náhradních dílů pro kamiony a nákladní vozy značek DAF, Iveco, MAN, Mercedes, Renault, Scania a Volvo. Zároveň zde seženete také vybrané náhradní díly pro osobní automobily.

Jaké náhradní díly na TirShop.sk seženete?

Specializovaný prodejce nabízí „vše pod jednou střechou“- můžete si objednat repasované kompresory, vzduchové ventily, palivové nádrže, brzdové válce a nastavovače, veškeré elektropříslušenství (adaptéry, zástrčky, zásuvky…), ale také doplňky a výbavu v podobě sněhových řetězů, nemrznoucí směsi, stěračů či krytů kol.

Jak objednávat?

Na TirShop.sk lze provést objednávku klasicky v prostředí e-shopu, ale také telefonicky. Nenajdete-li v nabídce náhradní díly, které potřebujete, neváhejte a domluvte se prodejcem. Vynasnaží se vám vyhovět, a to i v případě nestandardních požadavků.

Díky TirShop.sk bude váš vozový park v perfektní kondici a vy ve finále ušetříte spoustu času i peněz.

Foto: pixabay.com

You may also like...

1 Response

  1. Miroslav29 napsal:

    no.. pokud lze šetřit tak, aby to nebylo na úkor kvality dílů, tak je to jedině fajn bonus.. ideální cestou je nakupovat náhradní díly za velkoobchodní ceny. třeba tady http://eshop.svetluska.cz/ – s tímto e-shopem mám velmi dobrou osobní zkušenost, ale samozřejmě určitě existují i jiné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.