Jak na přepravu nákladních vozidel?

Přeprava osobních automobilů je jednoduchá jako facka. Přijede nákladní vozidlo vybavené speciálním přepravníkem, automobil naloží a jede se. Ale jak je to s nákladními vozidly? I ty se totiž mohou dostat do situace, kdy se musí dostat na určité místo jinou než vlastní silou. Světe div se, ale existují firmy, které se zabývají právě touto činností. Hledáte-li někoho, kdo pro vás zajistí odtah nákladních vozidel, nepřestávejte číst!

Situací, kdy je třeba dostat nákladní vozidlo z místa A do místa B, je mnoho. Přeprava nákladních vozidel je zapotřebí po poruše, bezprostředně po pořízení vozidla nebo při transportu na výstavní plochu. Zároveň přijde vhod také v případě zadržení na STK v zahraničí.

K odtahu a převozům se používá podvalník, jehož pořizovací cena může činit až několik milionů korun. Hydraulické systémy umožňují snadný nájezd na plošinu a následnou přepravu na libovolnou vzdálenost. Nezbytný je také dostatečně výkonný vůz. K vyprošťování po nehodě se používají vyprošťovací speciály s velkou tažnou silou.

K odborníkům na přepravu a odtah nákladních vozů, stavebních strojů a strojů na zemní práce patří společnost TIR CENTRUM. Ať už patříte do řad výrobců, přepravců nebo logistických firem, bude se vám spolupráce se zkušenými profesionály zamlouvat.

V TIR CENTRU pracují důkladně proškolení profesionální řidiči, kteří mají s přepravou nákladních vozidel dlouhodobé zkušenosti. Firma disponuje špičkovým podvalníkem značky FGM a veškerou techniku pravidelně servisuje. Můžete se tak spolehnout na naprosto bezproblémovou spolupráci a současně na individuální přístup. Přepravovaný náklad je vždy pojištěn v plné výši.

TIR CENTRUM se postará o přepravu vašich nákladních vozidel na výstavní plochu, v případě koupě i bezprostředně po nehodě, a to i v zahraničí. Další informace o službách najdete na www.tircentrum.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.