Náhradní díly DACO: Kvalita je minimálně srovnatelná s originálními autodíly!

Výrobců náhradních dílů je nespočet, ale jen někteří dodávají vysoce kvalitní autodíly, které opravdu stojí za pozornost. V případě firmy DACO to rozhodně platí. Již 15 let dodává zboží zákazníkům napříč celou Evropou a spolupracuje s mnoha evropskými partnery, kteří si cení dodržování nejvyšších kvalitativních standardů a norem. Výrobky DACO jsou navrženy tak, aby zaručovaly vysoký komfort jízdy a odolaly i v obtížných provozních podmínkách.

Sortiment značky DACO zahrnuje autodíly do osobních automobilů a dodávek. Veškeré výrobky splňují nejpřísnější kvalitativní normy, což potvrzuje velký zájem ze strany odběratelů i koncových zákazníků.

Vlajkovým výrobkem značky DACO jsou bezesporu tlumiče. Nabídka čítá více než 500 produktů pro segment osobních automobilů a dodávek. Tlumiče DACO zajišťují nepřetržitý kontakt kol s vozovkou a zkrácení brzdné dráhy – v praxi tak mají významný podíl na celkové bezpečnosti vozidla. Z kvalitativního hlediska jsou plně srovnatelné s originálními tlumiči, takže si vozidla zachovávají původní vlastnosti. Sortiment tlumičů zahrnuje jednotrubkové a dvoutrubkové tlumiče a vzpěry MacPherson včetně konzolí pružin. Garantují špičkový jízdní komfort, a to bez ohledu na měnící se podmínky na silnicích.

O zvedání dveří, poklopů a dalších prvků se starají plynové pružiny (nazývané též jako vzpěry). DACO vyrábí téměř 500 různých komponentů, které zahrnují dynamické i hydraulické vzpěry. Skládají se z tlakového válce a pístnice s odpovídajícím připevněním. Vyplnění stlačeným dusíkem vede k rovnoměrnému tlaku na obou stranách pístu. Pokročilý proces výroby zaručuje vysokou kvalitu, spolehlivost a nadstandardní životnost.

Nedílnou součástí výrobního programu DACO jsou vynikající brzdové destičky, které umožňují brzdění bez kompromisů i ve velmi obtížných podmínkách. Nabídka čítá více než 400 typů pro segment osobních automobilů a dodávek. Výrobce používá nejkvalitnější směsi, které komponentům propůjčují potřebné brzdné parametry. Díky protipískacím podložkám je eliminován jev akustické rezonance. Kvalitu destiček DACO garantuje certifikát ECE R90 – přední evropský certifikát, na základě kterého lze o výrobcích prohlásit, že mají stejnou nebo ještě vyšší kvalitu než originální autodíly.

Pod značkou DACO najdete také ochranné sady tlumičů. Obaly a pryžové dorazy slouží k ochraně tlumičů před prachem, vlhkostí a poškozením – zvyšují tak celkovou životnost tlumičů.

DACO vyrábí také pružiny zavěšení, které jsou zapotřebí k udržení vozidla a k redukci vibrací při jízdě po nerovném povrchu. Bez pružin, tlumičů a několika dalších prvků by kola nepřilnuly k podkladu. Výrobce nabízí pružiny s kompenzací zátěže, soudkovité a kuželové pružiny. Všechny typy jsou z vysoce odolné oceli a vyrábí se navíjením za studena a za horka. Díky procesu kalení je životnost pružin ještě delší.

Nesmíme zapomenout ani na odolné brzdové kotouče a bubny DACO z vysoce kvalitních slitin. Společně se brzdovými destičkami a čelistmi výrazně zkracují brzdnou dráhu a zasluhují se o bezpečnější jízdu. V nabídce je více než 250 brzdových kotoučů a 80 bubnů.

DACO má v Evropě dva logistické centra, jejichž strategická poloha umožňuje rychlou dodávku autodílů. Do České republiky se náhradní díly dostávají ze skladu v Krakově.

Kde kvalitní autodíly DACO seženete?

V rámci rozsáhlé distribuční sítě můžete autodíly značky DACO zakoupit také u renomovaného prodejce PIETRO Autodíly na www.pietro-eshop.cz. Ceny jsou velmi nízké a dodácí lhůta krátká.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.